Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tölt be lassan a gépem?...

Miért tölt be lassan a gépem? Többii lent.

Figyelt kérdés
Van egy laptopom ami indításkor akár 15 percig is tölt.Nem szeretném újra rakni a gépet mert vannak rajta pár fontos dolog.Valakinek lenne tippe hogyan tudnám felgyorsítani a gépet?A gép nem gyenge(4mag cpu,4gb RAM)
2012. febr. 7. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:

wow az baromi sok idő.. az én gépem is hasonló mint a leírt.. az én gépem 30-40 másodperc alatt töldi be az op rendszert..

Ajánlani tudom hogy rakj fel egy Win 7-et. Windows 7 telepítése esetén egy windows.old mappába belepakol minden régi cuccodat.


esetleg nézz utána, hogy minden driver megfelelően van telepítve ( pl amd alaplaphoz nem inteles driverek )


Ha így se akarod telepíteni, vagy bonyolult számodra akkor hívj ki egy szerelőt vagy olyan haverod aki ért hozzá.

2012. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Csak az a baj hogy ezt a gépet többen használjuk ezért nem tudom kinek mi kellene.
2012. febr. 7. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor teszi windows.old mappába, ha rátelepitessel csinálod. Ha telepitőlemezről, akkor formázza a merevlemezt, es minden regi adat elmegy.

De nem nagy kunszt, egy külső merevlemezre rá lehet menteni mindent, es nem veszlik el. Amúgy meg azert szokás particionálni a merevlemezt, hogy az adatokat ne a rendszer particióra legyenek mentve. Es akkor semmilyen adat nem veszlik el újratelepites során, akkor sem, ha formázásra kerül a C/.

2012. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!