Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2007-es Power Point bemutatóho...

2007-es Power Point bemutatóhoz 38GB . Wav hangfájl méretének lecsökkentése és beágyazása?

Figyelt kérdés

Mivel, hogyan?

Mert a sugó pl. azt irja, hogy alapértelmezés szerint csak 100KB lehet, de hallottam már 200KB-ról is.

Egyáltalán mennyi az a KB határ, amivel még dolgozhatok?

[link]


2012. febr. 7. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

kb 1-2 megásakat szoktunk betenni,

ha publikus a zene akkor megcsinálom szívesen neked,

2012. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már tettem be 40MB-s hangfájlt is.. De azt tudnod kell, hogy minél nagyobbat teszel be, és módosítasz 1-2 dián, majd elmented, annál tovább fog tartani a mentés.
2012. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A zenét cd-ről rippeltem: Shakira_Loca(feat._El_cata).mp3 lett, majd ezt átkonvertáltam Format Factory-val .wav fájllá és 30,8MB lett.

Ezt a 30,8MB sok, ha ezt ágyazom be, akkor sokra nő a 7GB hangnélküli bemutató, nem küldhető el email mellékletben sem.

Köszi a felajánlást. Nem akarlak terhelni vele, nekem elég az, ha valami csodakonvertálót ajánl valaki, amellyel a 30,8MB-ot 1-2MB-ra, egy elfogadható kis értékre leviszi.

2012. febr. 7. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:

megcsináltam 1 megásra,így már bebírod tenni,ha rákattintasz letöltheted,lehet,hogy jobb egérrel kell nálad kattintani,és 'Cél mentése más néven' opcióval


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszike, letöltve 720MB lett, tehát valamivel 1GB alatti és a végeredmény tökéletes.

Ment a zöld kézfejecske!

2012. febr. 8. 08:07
 6/7 anonim ***** válasza:

nem 720 mb,hanem 720 kb,

és nem 1gb alatti,hanem kisebb mint 1 mb,

de a többi stimmel !


:))

2012. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs, még kicsit aludtam, igazad van!
2012. febr. 8. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!