Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows nemtudja leformázni...

Windows nemtudja leformázni az egyik régi microsd-met. Kártyaolvasóval van a gépre és nemismeri fel, felajánlja hogy formálja de nem tudja. Olyan program van ami letudná formázni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt írja hogy írásvédett lett? Mert nekem is ez a problémám.

Ha a windows nem tud írni rá nem hiszem hogy más szoftver tudna.

2012. febr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem írásvédett hanem, hogy formáznod kell a lemezt G: mielött használni tudnád. ezt írja ki amikor becsatlakoztatom. és akkor emgkérdezi hogy formázni akarod?
2012. febr. 8. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani a Linuxot. Éppen múlt héten történt, h a win7 tönkretette a külső hdd-m fájlrendszerét és formázni akarta, linux pedig tökéletesen tudott rá írni-olvasni. Nekem viszont tudta formázni a win miután leszedtem a fontosabbakat róla :/


Tudom, hogy nem könnyű olyat találni, akinek van ilyen kártyaolvasója meg Linuxa is, de ha nincs komoly, hardveres probléma, akkor még lehet, h olvasni is tudna róla. A Windowsok sajnos elég finnyásak tudnak lenni.


Ha nincs ilyen ismerősöd akkor Google. Sok recovery program van, ami képes a szemétből is olvasni.

2012. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem az lenne a fontos hogy helyrehozza a fájlrendszerét hogy a telefonom felismerje.
2012. febr. 13. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!