Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet kitörölni egy...

Hogyan lehet kitörölni egy programot?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy utorrent programot ami nem működött,próbáltam letörölni, de nem mindenhonnan sikerült, valahol azt irta h nem lehet letörölni mert más fájlok használják és h keressem meg azokat és töröljem ki őket, de nemtudom melyikek.
2012. febr. 7. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
először is ilyenkor indítsd újra a gépet, így biztos bezáródik minden olyan program ami használja. utána Vezérlőpult=> Programok telepítése, törlése... kikeresed a programot, és elindítod az uninstallert.ez törölni fogja minden fájlját a programnak. maximum az üres mappát hagyja meg.
2012. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Törölni? Windows, Linux vagy Macintosh?

Egyébként Windowsban olyan programot, amit telepíteni kell, törölni nem szabad csak un-installálni.

2012. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. honnan töltötted le, mert ha nem működött akkor nem a honlapjukról

2. milyen oprendszered van xp vagy w7?

3. és mit csináltál pontosan?


mert abból amit írtál, sztem marhaságot

2012. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy oldalról letöltöttem, azután rámentem egy másikra ahonnan egy filmet akartam letölteni, de letöltött egy programot és nekem elegem lett, ezért belementem a my computerba, dokumentumokba és kitöröltem amit csak tudtam, de az egyiket nem tudtam és most nem tom h mit csináljak.
2012. febr. 7. 19:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján azt javaslom, hóembert. Számítógéphez ne nyúlj.
2012. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. febr. 7. 19:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert a hozzá nem értés magasiskolája, amiket írsz. Let9ltöttél programot, amit telepíteni kellett. Nem működött megfelelően. Engedjük meg, valóban nem. Akkor nem törölünk semmit, hanem uninstall. A települő programok egy rakatt bejegyzést tesznek a rendszerleíró fájlba. Annak piszkálása életveszélyes a Windowsra. Ha törlöd a C:/Program Files/* helyről a progit, a registry (rendszerleíró) kulcsai még megmaradnak.

A Ducumentumok mappában lehetőleg semmit sem tartunk, de hogy ott sem telepített program nem nagyon lehet, az biztos. Egyetlen sikertelen letöltés alapján kijelenteni, hogy a torrent progi nem nem működik, meg balgaság.

2012. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké tudom h szőke vagyok az ilyenekhez, továbbá meggondolatlan, nem hallgatok mások szavaira stb. és most iszom a levét, ráadásul apám nem is tudja, úgyhogy...
2012. febr. 7. 19:31
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ha már itt járunk hogy kell uninnstalálni, tudom hogy láttam amikor apa ezt csinálta(amikor letöltöttem még ilyen filmletöltő programot és azok sem működtek), de nem emlékszem
2012. febr. 7. 19:34
 10/11 anonim ***** válasza:

minden program vagy programok - ezért kérdeztem, de bactál válaszolni mi alól vagy - aztán ott kikeresed a progit a neve alapján, és kell lennie egy olyan bejegyzésnek hogy uninstall

de ha már beletöröltél, akkor nem fogja tudni mgcsinálni, ha meg csak valami kamu cart telepítettél, akkor nincs is semmi ilyesmi, szóval sanszos hogy nem fogunk tudni segíteni..

te is keress valakit aki élőben megoldja, vagy szólj apunak bűnbánóan..

privátban meg megírhatod mit szeretnél annyira letölteni, majd megpróbálok egy noob tutoriallal segíteni..

2012. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!