Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véleményeket szeretnék ezekröl...

Véleményeket szeretnék ezekröl a böngészökröl Expoler 8, Mozzila firefox, Opera, Google crome?

Figyelt kérdés
Nos a kérdést azért tettem fel mert a mozzilát sztárolják hogy ilyen nehéz feltörni meg ilyen jo közbe meg néha összeomlik meg mikor néha megnyitom azt irja, hogy a hátérbe fut ilyenkor kézi segitségel kell leálitanom! Szóval ki mit ajál és mik az észrevételei ezekel kapcsolatban?
2009. jún. 2. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Egyértelmüen Opera. IE8 mondjuk még elmegy, Firefox egy csomót szarakodik, Crome jó ötlet lenne a Googetól, de még gyerekcipôben jár, nem elég biztonságos. Vannak még más böngészôk, de szintén gagyik. A legujabb Opera tényleg a legjobb. [link]

Hajrá!

2009. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Internet Explorer a bátraknak való! Csupa veszély, kaland, nyitottság, ez kell az igazi extrém netszörfösöknek! :P


Komolyan válaszolva a kérdésre.. Firefox párti vagyok. Nekem még soha nem omlott össze, a háttérbe fut bug valóban előfordul nagy ritkán, de nem igazán zavar. Biztonságos, praktikus a használata, jól jeleníti meg a weboldalakat, nagyon jól testre szabható. Nekem ez az ami tetszik benne. Opera se rossz, azonban pluginek, és testreszabhatóságok terén van még mit fejlődnie.

Google Chrome nagyon szimpatikus. Ha tovább fejlődik, tuti váltok rá. :)

IE viszont semmiképp. Zabálja a memóriát, lefagy, iszonyat könnyen sebezhető, gyakran hibásan jelenít meg valid html/css-t, és idióta/körülményes megoldásokkal van tele.

Weboldalakat tervezek, valósítok meg, és IE-t csak tesztelési célra használom, de már attól is hülyét kapok.

2009. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos akkor eddig az opera a legjobb böngészö?
2009. jún. 2. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
seamonkey
2009. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Firefoxot használom, mert hozzászoktam...de használom az Operát is, és úgy vettem észre, gyorsabb. Lehet átszokom...:)
2009. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Firefox. Az a legjobb.


(Az Internet Explorer is jó.)

2009. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!