Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan programot,...

Tudtok olyan programot, amivel egy videófile alaphangerejét lehet növelni/csökkenteni?

Figyelt kérdés
Ki akarok tenni egy videót a Facebookra, de amikor rákattintok hirtelen felüvölt mindig a felvétel, megijeszti az embert, le kell halkítani, nem valami nagy élmény. A lejátszó és a windows hangereje közepesre van állítva, minden más normális közepesen indul el csak ez a videó üvölt. Már vagy 6 népszerű videoszerkesztő programot megnéztem, de ezt az alapvető dolgot egyik sem tudja.

2012. febr. 8. 10:12
 1/8 coopper ***** válasza:

Szia.


A profik biztosan tudják. Sony Vegas, Adobe Premier.


De ha az ingyenesek nem is tudják egy kis plussz munkával megoldható a dolog szerintem :


Szétszeded a videót elemeire (VIDEO sáv és AUDIO sáv)

(Ha egy AVI filéről van szó akkor virtualdubbal meg tudod csinálni.)


Ha megvan az AUDIÓ sávod akkor bármilyen zeneszerkesztővel tudod változtatni a hangerejét (PL. NÉRO WAVE editorral).


Ha kész a módositott AUDIO sávod, akkor ugyanugy virtualdubbal összerakod a VIDEO és a módositott AUDIO sávot.


Sok sikert.

Üdv.

2012. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Melyik népszerű program nem tudja? Ezt tudnia kell mindnek! PinnacleStudio, UleadVideoStudio, AdobePremierElements, SonyVegas stb.
2012. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre mégcsak kettőt teszteltem, a Sony Vegas Windows 7-et vagy Vistát kér amikor elindítanám. Az Elementsnél tényleg működik, de ha nem fizetsz, akkor a készített videót ellátja egy hatalmas csíkkal középen hogy made by trial Adobe Elements. Szívesebben fizetnék olyan programért, amivel lehet feliratozni is, rendelkezik hasznos leírással, meg több dolgot tud. Ha meg ingyenes, akkor meg ne jelölgesse a videó közepét mindenféle hatalmas feliratokkal. Ez ráillik valamelyik programra a felsoroltak közül?
2012. febr. 10. 12:30
 4/8 A kérdező kommentje:

A virtualdubnál nincs halkítás se felvétel funkció, az adobe elements projektfájlokat csinál és trialnál nagy feliratot helyez a videód közepére. A Final Cut program amikor feltelepítem nincsen exe vagy akármilyen indítófileja és már installnál is írt valami hibát hogy szar. A MagicX egy djprogram, ami csak hang és nem tud kezelni ha sokat szarakodsz vele, de ott sincs ilyen beállítás. A Wax nem ismeri fel az avi filokat és alig tud valamit, ez sem tartozik közéjük. A VirtualDub se, a sima egyszerű winampfilokat sem ismeri fel és még a felvétel gomb is hiányzik róla. A Sony Vegas csak Vistával és WIndows 7-el indul, egy XP-s verziót letöltve duplaklikkre el sem indul, olyan szar. A Pinaccle se zenefilet felismerni nem tud se semmit amit kéne. A Studio10 csak kamerával együttműködve tud nem tudom mit csinálni, importálni médiát nem tud. A TheKplayer a legjobb mert tud felvenni :D de szar a kezelhetősége és a hangerőt ez sem érzékeli, ugyanolyannal veszi fel akármilyenre állítod oldalt.

Éppen ezaz, hogy mindnek tudnia kéne, de egyik sem tudja!

2012. febr. 22. 11:22
 5/8 anonim válasza:

Bocsáss meg, de az, hogy nálad nem működik, vagy te nem tudod működtetni, az nem azt jelenti, hogy nem is tudja.


"az adobe elements projektfájlokat csinál és trialnál nagy feliratot helyez a videód közepére."


Hát ha projektként mented el, nem pedig exportálod a kész videót, akkor azt csinál! És természetesen a progit meg kell vásárolni vagy szériaszámot kell letölteni hozzá, hogy ne helyezzen feliratot! Kitűnő program az adobe elements, ne beszélj sületlenségeket.


"A Sony Vegas csak Vistával és WIndows 7-el indul, egy XP-s verziót letöltve duplaklikkre el sem indul, olyan szar."


Ez is bődületes hülyeség, én sok évig használtam a vegast, meg a sound forge-ot is az XP-men, tökéletesen működik vele. Próbálj meg egy előző verziót letölteni, vagy telepítsd újra az XP-t, ott lesz a gond.


"A Pinaccle se zenefilet felismerni nem tud se semmit amit kéne. A Studio10 csak kamerával együttműködve tud nem tudom mit csinálni, importálni médiát nem tud."


Ekkora böszmeséget fletó óta nem hallottam. Töméntelen videót készítettem Pinnacle Studio 9-el is, most a 14-et használom, és sokféle hangot tettem a videók alá. Ha nem valami egzotikus fájlformátumot akarsz rájuk erőltetni! Minimum Wav-ot, MP3-at, minden általam ajánlott progi "felismer" és simán a videóid alá rakhatod, de más formátumokat is, nyilván nem mindent.

Nem tud médiát importálni a Studió10??? Miről beszélsz? Milyen formátummal próbáltad?


Ahelyett, hogy nyolcvan progin átfutsz felületesen, inkább mélyedj bele egybe, ismerd ki, tanuld meg és azt használd. A Pinnacle Studio, Adobe Elements, Sony Vegas, Ulead Video Studio mind kitűnő program, csak meg kell tanulnod őket, nem pedig lóhalálában átfutni rajtuk és butaságokat beszélni.

2012. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, kösz. Akkor csak én nem találom rajtuk. Nincsen olyan egyszerű program, amit az is megért, aki nem valami nagy számítógépmágus (és nem kell az egész XP-t se újratelepíteni)?
2012. febr. 22. 16:55
 7/8 anonim válasza:

Az általam leírtak közül tudok csak ajánlani, én csak ezekkel dolgoztam. Biztos van más, ingyenes progi is ezekre az alapvető dolgokra, én ezt nem tudom.

A 4 progi közül talán a legegyszerűbben kezelhető és kiismerhető a Pinnacle Studio, ráadásul magyar nyelven is elérhető, a többi nem! Nem kell a legújabb, 15-ös verziót használnod, bőven megfelelnek a régi változatok is.

2012. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na kész a music video, de kitörli a facebook mert az alátett zene szerzői engedélyei nincsenek meg. Hogy lehet így music videot készíteni?
2012. febr. 25. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!