Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezzel mit tudok csinálni?...

Ezzel mit tudok csinálni? (Windows)

Figyelt kérdés

Az alkalmazás vagy DLL C:/WINDOWS/system32/msxml3.dll nem érvényes Windows bináris fájl. Ellenőrizze ezt a telepítőlemezén.


ezt írja ki ha el akarom indítani az msn-t!

meg minden windows bejelentkezéskor is kiírja letiltotta a hangkártyát is. ezzel mit lehet csinálni mert nem akarok oprendszert újrarakni nemrég raktam újra unom már

valami dll fájl újratelepitő vagy egyébb dolog nincs windows xp-hez? sp3 home edition


2012. febr. 8. 15:28
 1/7 A kérdező kommentje:
van h minden dologra megfagy az xp meg be sem tölt van mikor meg aránylag jól fut
2012. febr. 8. 15:29
 2/7 anonim ***** válasza:

Az XP telepítőlemezről próbálj eszközölni egy javítást.

A vicc hogy pont a rendszer .dll-jei azok, amiket nem másolgathatsz csak úgy, élő rendszer alól sosem fog menni.

Másrészt már rég feltalálták a partíció mentést, nézz utána.

Amúgy miért home-ot használsz?

2012. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

MSN-hez ott van az aMSN kliens. Teljesen jól használható és nincs teleszemetelve, mint az M$ kliens.

Ha viszont az XP folyton meghal, akkor vagy mindig újratelepíted, vagy felteszel egy normális rendszert.

Tanulj meg használni valami egyszerű Linuxot (pl. Ubuntu) és elfelejtheted a folytonos újratelepítést, meg a vírusokat meg csomó más szarságot. Hidd el, százszor jobb, mint windows-al szívni.

2012. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Plusz, amiket írsz, az olyan mintha még víruskeresésről, tűzfalról, tisztításról sem hallottál volna soha. Úgyhogy én így látatlanban sem csodálkozom. De már csak magában az ésszel netezés is sokat lendítene..
2012. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szoktam kémprogramirtót virusirtást töredezettségmentesitést egyébb dolgokat is csinálni próbálkoztam a rendszer visszaállítással is az sem segitett

meg infót tanultam amúgy is mindig értettem a programokhoz gépeket is szereltem már össze rengetegszer telepitettem különféle oprendszereket de ilyennel még nem találkoztam

2012. febr. 8. 15:43
 6/7 A kérdező kommentje:
legjobb a Windows 7 volt azzal sosem volt gond csak mivel integrált kártyán tolom így kénytelen voltam visszatérni xp-hez mert videokarim szétment
2012. febr. 8. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:

a partíció mentést csak azért említettem, mert soha többet nem kell egy adott gépen rendszertelepíteni.. max visszarakod fájlból, és lefrissíted.. pl norton ghost, de én a kerivert preferálom - hogy még egy kicsit jobban ért hozzá


ott elég nagy a gebac, és ha már ilyen nyűgje van én nem szoktam bajlódni vele, úgyhogy nem tudok többet segíteni

2012. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!