Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Automatikus adáslebonyolító...

Rónai László kérdése:

Automatikus adáslebonyolító szoftver?

Figyelt kérdés

Internetes televízióadás folyamatos, napi 24 órás sugárzására keresek ingyenes vagy fizetős, magyar vagy angol nyelvű, profi számítógépes automatikus adáslebonyolító szoftvert, amelyben rugalmasan lehet lejátszási listákat kezelni, tud logókat, feliratokat helyezni az adatfolyamra és az aktuális műsorlistát meg az éppen sugárzott műsor adatait képes az FTP szerverre folyamatosan feltölteni.

A könnyen kezelhetőség nem szempont, mert megtanulom, ha cserébe magas színvonalú a sugárzás.

Várom az adáslebonyolító (bár hívhatnák adásleegyszerűsítőnek is) szoftver javaslatokat, esetleg linkeket (tor ren tek et)!

Előre is nagyon k ö s z ö n ö m, minden egyes válaszadónak hogy billentyűzetet ragad és segít nekem!



2012. febr. 9. 02:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A puskásban Jazler-t használtunk, illetve még a SAM Broadcaster is elég jó cucc.
2012. febr. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 vagyokakilehetek ***** válasza:

gúgliban ezt találtam..


nézz körül itt.

csak belekukkantottam nem néztem át alaposan mire való de szerintem valami ilyesmire tartasz igányt szerintem,


[link]

2012. febr. 9. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 vagyokakilehetek ***** válasza:

az előbbi kommentemhez még hozzáfűzve az oldalon olvastam ezt.


Darim

A Dél-Koreai Darim cég a nagyvilágban kiváló megfigyelő rendszereiről, valamint műsorszóró, adáslebonyolító rendszereiről ismert. Szeretnénk ügyfeleinket megismertetni a VS2000 virtuális stúdióval, valamit FS1000 automatikus adáslebonyolító rendszerrel.


szóval biztos megfelene neked ez...

2012. febr. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vagyokakilehetek ***** válasza:

na még egy gyors komment ..

[link]


elég sok jó találatot adott.

ezért inkább nem egyesével linkelem be hanem a gúgli találatot..

2012. febr. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

montihun-nak: a Jazler tudtommal "csak" rádió adáslebonyolító, nem tévé? TV-edek?

vagyokakilehetek-nek: Guglizni én is tudok és pont azért fordultam hozzátok, mert ott nem találtam megfelelő választ kérdéseimre a találatok között. Értsd meg olyan emberek segítségét várom, akiknek saját tapasztalataik vannak szoftver-rel/ekkel.

Mindenkinek: bocs kihagytam, hogy XP 32 bit-re telepíteném.

2012. febr. 9. 06:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel "profi" és esetleg fizetős programról beszélünk, ezért gondolom, hogy nem hobbi célra kellene.


[link]


Elég jó szoftvereik és hardvereik is vannak az ilyenekhez.


Illetve, ahogy a szavaidból kiveszem, úgy Te egy "egyszerűbb, otthoni" számítógépre akarsz egy szoftvert feltenni, ami ezeket a feladatokat elvégzi. Ez így nem igazán működik. Hardver is kell hozzá és a mai világban ajánlott lenne egy 64 bit-es munkaállomás, de egy ilyen kategóriájú profi szoftvernél ezt úgyis előírják.

Valamint arra készülj, hogy a hardveres és szoftveres beruházás összege több millió forintos nagyságrendű lesz.


Nem értem, hogy ez alatt mire gondolsz:

"éppen sugárzott műsor adatait képes az FTP szerverre folyamatosan feltölteni. "

2012. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 vagyokakilehetek ***** válasza:

azt hogy ajánlottam a gúglit miért is baj??? láthatod egész jó találatok vannak benne.


sőt még másik nem gúgli linket is adtam. de ha az nem jó akkor passz...

2012. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja bocs, elnéztem, azt hittem rádió:)
2012. febr. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!