Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassú a firefox önfrissí...

Miért lassú a firefox önfrissítés után?

Figyelt kérdés

Behoztam (rákattintottam) a firefox ikonra, és lefutott a firefox frissítője, amit eddig nem csinált. Így mostmár bejön a feladatkezelőben a firefox plugin-container. (Ami engem idegesít).


Beírtam "gyorsan" számokat a google fordítóba, hogy mondja el görögül, és erre kijött egy ablak, hogy: stop the script mellette continue. The site is too busy.

Meg bejött egy ablak, ami üres volt, szerintem az OK meg a mégse lehetett, de hiába kattintottam rá, nem válaszolt.

zelőtt akármilyen gyorsan írtam be a számokat a google fordítóba, nem csinálta ezt, nem ment fel a processzor 100 százalékra.

Töltöttem közben valamit és az is majdnem lefagyott emiatt. XP-m van.


2012. febr. 9. 03:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Akkor megy fel 100 %-ra a processzor, ha a script-es -ből kilépek. Ilyenkor a feladatkezelőben kikapcsolom a firefoxot, vissza. Ilyenkor jó, csak amit töltök, (film) az az elejétől kezdődik ismét.

2012. febr. 9. 03:59
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy mostmár, ha megnyitok egy oldalt, ha entert nyomok, nen válaszol a firefox. Csak a második enter-re jönnek be az oldalak.
2012. febr. 9. 04:19
 3/11 anonim ***** válasza:

én több éve használom ezt a böngit amit te is,...

de miért kell nálad entert nyomni ?

2012. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én pl. a fenti hülyeségek miatt váltottam Chrome-ra, ezzel 100% elégedett vagyok.
2012. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én több éve használom ezt a böngit amit te is,...

de miért kell nálad entert nyomni ?


Megszokásból szoktam.

2012. febr. 9. 14:10
 6/11 A kérdező kommentje:

Én pl. a fenti hülyeségek miatt váltottam Chrome-ra, ezzel 100% elégedett vagyok.


A crome-hoz 128 mb memória kell, (vagyis ez is sokat eszik)?.

...egészen addig, amíg a program el nem végezte például egy JavaScript feldolgozást, addig nem lehet betölteni a weboldalt, vagy webes alkalmazást.

Vagyis minden oldal megnyitásához Javascript kell?

Akkor ez többet eszik memóriában, mint a firefox.

2012. febr. 9. 14:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én gépemben 8 GB RAM van, vagyis a Chrome memóriafoglalása nem igazán érdekel.
2012. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem csak 512 mb.
2012. febr. 9. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen kevés memóriával rendelkező gépekre én Firefox 3-ast szoktam feltenni és kikapcsolom az automata frissítést.
2012. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. febr. 9. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!