Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítés leakad mi...

Windows telepítés leakad mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

AMD Athlon 64 x2

Asus SLI deluxe alaplap

Maxtor 500gb hhd

Gf 8600 gt 512 MB

1x512 DDr2



A probléma az hogy,amikor telepíteni szeretném a windows xp-t be bootol szépen és el is indul a telepítés.De amikor a(kék hátterű képernyő bejön) és elkezdi másolni a Windows fájlokat akkor elakad a telepítés.Pár barátom azt mondta hogy lehet memória gond,vagy a táp nem úgy agya a feszültséget,vagy szektorhibás a HDD-m szeretnék több ötletet/választ kapni hogy mi lehet a Probléma Köszönöm a segítséget


2012. febr. 9. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld egy másik telepítőlemezzel. Nekem volt már úgy, h nem tudta megfelelően olvasni a lemezt és a fájlok másolásánál 98 százaléknál abbahagyta...idegesítő volt.
2012. febr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]



Itt fagy le mindig! a Lemez 3 barátnál ellenőrizve és működik!!!

2012. febr. 9. 07:47
 3/7 A kérdező kommentje:
És próbáltam már több lemezzel is (köszönöm gyors válaszod)
2012. febr. 9. 07:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül nincs a biosban AHCI módra állítva a HDD? XP nem szereti.
2012. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Javíts ki ha tévednék de én úgy tudom hogy az IDE kábelnál van nekem ijen furcsa L alaku vékony HDD kábelem van

de ha annál is át kell álítano akkor majdmegpróbálom de most memóriacserével próbálkozok majd

2012. febr. 9. 15:25
 6/7 anonim válasza:
Én 3 XP-vel telepítettem föl a gépre 2 magyar nyelvű és 1 angol. Valószínü hogy karcos a lemez de nem biztos.
2012. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szemmel látható karcolásokat nem láttam a dvd-n de ki írom újra és le tesztelem
2012. febr. 14. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!