Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A böngésző véletlenszerű...

A böngésző véletlenszerű fennakadása?

Figyelt kérdés

Üdv!


Ritka, hogy én kérdezek, legtöbbször válaszolni szoktam, de van itt valami ami meglehetősen zavar és egy ideje nem múlik el.

Talán a Firefox 7 megjelenésére vezetném vissza, körül-belül...


A helyzet az, hogy mind az Opera, mind az összes Firefox-alapú böngésző, mint a Pale Moon vagy Waterfox, egyes oldalak betöltésekkor véletlenszerűen fennakad (Nem válaszol), úgy 10 másodpercig. Ez most ugyebár elfogadhatatlan. Gondoltam arra, hogy addonok miatt lehet, de teljesen friss, addon nélküli böngészővel is megtörténik.

Gondoltam arra is, hogy a GPU gyorsítás okozza, de ezt nem tudtam bebizonyítani.


A konfig:

Phenom II X4 955, alap órajelen

2x2GB DDR2-800

GeForce 9800GTX+

Windows 7 x64 SP1


Ha valakinek van valami ötlete, javaslata, örömmel fogadom.

Oh igen, Chrome alatt nem jelentkezik az esemény!


2012. febr. 9. 10:26
 1/3 2xSü ***** válasza:

Kb. 4-5 hónapja vettem új gépet. Kb. azóta használom a Waterfoxot. A jelenség időnként nálam is megjelenik, azaz a böngésző pár másodpercig nem válaszol. Mondjuk nem sokat törődök vele, a jelenség még elviselhető.


Pedig nincsenek erőforrás zabáló folyamatok közben. Nem fut torrent, stb… És nem is mondható gyengének a gép:

i7 2670QM - 4 x 2,20/3,10 GHz

6 GB DDR3-1333

NVIDIA GeForce GT 540M

Win7 Home Premium x64

2012. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konfig nekem is nagyjából ugyanaz mint a kérdezőnek, nekem 1-2 másodpercre leakad.
2012. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nrrolli ***** válasza:

Esetleg?

[link]

2012. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!