Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ez a blender és kevesett...

Van ez a blender és kevesett tudok róla, mindig nézek tutoriálokat de mindig van egy olyan rész ahl nem tudom hogy mit nyomnak meg. Van valami olyan videó ami lehetőleg magyar és sok minden érdekes dolgot elmondanak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 14:53
 1/1 tabaki ***** válasza:

Bizonyára van ilyesmi, de én nem tudok róla...

Nem értem ezt a videómániátokat. Ennyire fárasztó az olvasás? Egy összetett és bonyodalmas szerkesztés semmivel nem lesz egyszerűbb, ha mozit csinálnak belőle. Javaslom, hogy kezdetnek inkább a leírt ismertetőket olvasgasd: Lesz időd megérteni vagy pláne lefordítani, a trükkös kódokat pedig direkt elmagyarázzák, ahelyett, hogy a bűvészkedés közben pergő dumából kéne kicsípned őket. Az sem közömbös, hogy könnyen ki tudsz másolni belőlük számodra fontos részeket.

Gondolom, a következő linkek nem ismeretlenek a számodra, de illendő, hogy ne csak a levegőbe dumáljak, az itt találhatókhoz hasonló szövegekre gondolok:


[link]

[link]


Ami a kódokat illeti, a legfontosabbak mindig mellékeltetnek a Blender könyvtárában, egyébiránt:


[link]

2012. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!