Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS5 problemak?

Photoshop CS5 problemak?

Figyelt kérdés
olyan problemam lenne, h minden honapba letoltottem magamnak ujra es ujra a trial verziot..de most mar ha letoltottem mar azt irja hogy lejart a 30napos probaid, pedig aznap húzom le, és igy nem enged be a programba. eddig mukodott, lehuztam, dolgoztam vele, kitoroltem amikor lejart a 30nap és újra letoltottem..és igy tovabb és igy tovabb..de most mar rogton azt irja h lejart a probaido :( lehetseges h megjegyezte IP cimet vagy mas oka?
2012. febr. 10. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel hozzá szeriál kódot az interneten? Rengeteg ilyen hely van. Vagy töltsd le full-ba torrenten. Én a torrenteval-ról töltöttem le. Csak nekem nagyon lelassította a gépemet, ezért töröltem.
2012. febr. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mert nem vagyok szamitogep zseni ezert huztam le az oldaljukrol a trial valtozatot csak. :D
2012. febr. 11. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!