Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A laptopomat szeretném ujra...

A laptopomat szeretném ujra telepíteni win7-el de nem tudom mert ezt irja ki nem tudom mi lehet a probléma. Ezt írja ki A Windows nem telepíthető a (z) 0. elem1. partíciójára (részletek megtekintése)?

Figyelt kérdés
olyan válaszokat szeretném amelyik részletesen leirja hogy mit és hol csináljak hogy jólegyen! előre is köszönöm
2012. febr. 10. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A win7 akkor szokta ezt kiírni, ha valami nem 100%-ig kóser neki azon a HDD-n amire telepíteni akarod. Nekem az egyik gépemben egy régi IDE merevlemez volt, amikor arra akartam felrakni, ezt írta ki és kellett bele tenni egy másikat.


Milyen régi a laptopod? Lehet kezd elhasználódni a HDD.

2012. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Indítsd a gépet a telepítő DVD-ről, ne a mostani windows alól indítsd.
2012. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

pontosan nem tudom 1 amilo a 1650

de ezelőtt is telepítettem rá és nem csinált ilyen csak miztán leformáztam és ujra felosztottam a partíciókat

2012. febr. 10. 20:31
 4/5 A kérdező kommentje:
arról próbálom telepítő dvd-ről de nem engedi feltelepiteni....mert valami kinja van
2012. febr. 10. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem formázd a particiót. lehet segitene.

(vinyó ki a gepből, usb vel rádugni egy másik gepre, kiválasztani a lemezt, es formázás ntfs-be)

nem garantálom, de elkepzelhető, h helyrejön

2012. febr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!