Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-re e-mail kliens?

Windows 7-re e-mail kliens?

Figyelt kérdés
Van olyan e-mail kliens windows7-re ami nagyon nagyon hasonlít az xp-ben lévő outlook express-re?
2012. febr. 11. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Működését tekintve a Live Mail eléggé hasonlít, csak jobb. Kinézetét tekintve meg sokkal jobb.
2012. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én tudom ,de a gépet anyukám használná és lássuk be nem nagyon ért a gépekhez és az xp-s outlook-ot már megtanulta használni.Ezért is lenne nagyon jó ilyen windows 7-re is.
2012. febr. 11. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Windows Mail. Olyan mint az Outlook Express, csak modernebb. Viszont a W7-ben már nincs benne hivatalosan, de elő lehet csalogatni.

[link]

2012. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tegyél fel neki egy Thunderbird-öt. Sokkal értelmesebb a felülete, mint a Windows Mail-nek vagy az Outlook Expressnek. És sokkal egyszerűbb archiválni, áttelepíteni, biztonsági másoldatot készíteni róla, valamint nem rejti el a kiterjesztéseket és nem melegágya a vírusoknak. Hidd el, el fog vele boldogulni. Én anyukám is (54 éves) is tudja használni.


Vagy másik jó (csak nem ingyenes) program a The Bat!


Outlook-kal és Windows Mail-el csak a szívás lesz, vagy neki, vagy neked, vagy mindkettőtöknek.

2012. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért volna szívás...minden emailkliens Outlook szeretne lenni :)
2012. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Eszedbe ne jusson Live Mailt felrakni neki! Akkora gagyi szart még nem hordott a hátán a Föld! Én, mióta Win hetem van és nem tudom az Outlook Expresst használni, a Live Maillel küszködöm, de egy katasztrófa, ótvar, megbízhatatlan és kezelhetetlen fostalicska...
2012. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"minden emailkliens Outlook szeretne lenni :)"


Hála Istennek ez a kijelentés abszolút nem igaz. Ha igaz volna, akkor inkább telneten keresztül, parancsokat gépelve kérném le a leveleimet...

Vannak bőven olyan email kliensek, amik ésszel vannak felépítve, nem szivatják a rendszergazdát és nem nézik hülyének a felhasználót. Hogy te még nem használtál ilyet, attól még vannak!

2012. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!