Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnék letölteni 1...

Honnan tudnék letölteni 1 magyar nyelvű videószerkesztő és egyben vágó egyszerűen kezelhető programot?

Figyelt kérdés
Ne Movie Maker!

2012. febr. 12. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

...Magyar...egyszerűen kezelhető...videószerkesztő és egyben vágó...

Mi is a gond a Movie Makerrel?

G.

2012. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A felvett játék videó [frapsal] a mappában rákattolok akkor szép Közel fullos hd nek mondható minősége van!Amikor movie makerrezem és kész a vidi belekukkantok mentés előtt akkor nagyon rossz a minősége kb 6 korkca látható a képen...És menteni sem enged...Azt irja nem található a forrás amikor minden ott van.
2012. febr. 12. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos, vágáshoz a Sony Vegas-t tudom ajánlani, effektekhez meg az Adobe After Effects-t.

Nem túl egyszerűek, de nagyon jó programok.

A Movie Maker Win7 vagy XP alatt fut?

G.

2012. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
win7
2012. febr. 12. 20:18
 5/6 anonim válasza:
Nekem fentvan a gépen a Movie maker,de nem magyar!Nem tudja véletlenül valaki hogy kell magyarosítani?Am egy jó progi engem is érdekelne...
2012. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
AVS Video Editor-elméletileg ingyenes, én is most töltöm le, de nagyon jónak tűnik videók, képek alapján.
2012. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!