Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől van kékhalálom?

Mitől van kékhalálom?

Figyelt kérdés

Hiba kód: 0x000000003(0x000000000,0x000000000,0x000000000,0x000000000)

Előzmények: kaptam egy rootkit trójait, amit google segítségével kiirtottam. De találtam egy programot, amit kipróbáltam: Combofix-> Anyázott az avastra és a nodra de nem törődtem vele. Eredménye meg lett...

Amiket ki próbáltam: Bebootoltam egy hiren cd ről és manuálisan törölni a combofixet és a vírusirtókat de a helyzet változatlan.

Újratelepítés nem jöhet szóba. Csökkentett módot sem viszi a gép. A kékhalál maximum 1 secre jelenik meg. Válaszaitokat köszönöm!


2012. febr. 12. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán írd le, mi működik? És mit jelent az, hogy újratelepítés nem jöhet szóba? Persze ennek az egész mizériának az előzménye lehet nem vírus volt, hanem alaplaphiba. Az okoz kék halált, illetve kék alélást. Te meg elrendezted végleg.
2012. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Minden működik. Hardveresen a gép hibátlan mivel a többi operációs rendszer alatt hibátlanul fut illetve egyik tesztelő programom sem akadt ki.

még 1x: a combofix belenyúlt valahova ahova nem kellet volna ettől össze omlott az oprendszerem-> a kérdés hogy mit töröljek vagy milyen programot használjak? Van a your uninstaller 2006 neveztű program de abba ugye nem tudom beletőlteni a xp alatt lévő programokat...

Az adatokból kifolyólag nem jöhet szóba újratelepítés. (nem ctrl+c ,v...)

Mihelyt kilőttema vírust a gép hibátlanul működött. De miután használtam a combofixet össze omlott...

2012. febr. 13. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most elolvastam ezt a combfixet. Mit ne mondjak. Tízszer meggondolnám, hogy ráengedjem a gépemre. Ő maga írja, hogy nem egy egyszerű eset, és sokat lehet rontani. Sztem csak újratelepítés lesz belőle...
2012. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!