Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem pár napja nem lehet...

Nekem pár napja nem lehet levelet küldeni freemail-ről? Mi lehet ennek az oka? Másoknak is van így?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszives !
2012. febr. 12. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Töröld az összes spamot, azok szokták lebénítani.
2012. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legelső magyar internetes levelező volt, mára szépen "elavult", sokszor javitgatják, foltozgatják serverét, ezért sokszor és sok ideig működésképtelen. Ezért váltam meg én is tőle. Már nem birja a versenyt. Mint ahogy a citromail.hu, indamail.hu, lajt.hu sem. Regizz ujra, de ne .hu végződésűre: gmail.com/mivel ez a Google keresőszolgáltató saját kifejlesztett levelezője, ezért ma már ez vezeti a mezőnyt, de a hotmail.com yahoo.com stb.... is elég jók.

A freemailt nem muszáj megszüntetned, 3 hónapon belül egyszer azért lépjél be. Az e cimed ismerősök miatt pedig irányitsd át az ide érkező leveleket az ujonnan regizettre.

2012. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mailbox.hu jó, de annak a felülete Gmail-es.
2012. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!