Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami jo program ingyen,...

Van valami jo program ingyen, amivel ujabb fajta mobilokat ki lehet blokkolni? (sim unlock)

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne is kezdj bele.. A mobilok kiblokkolása "Dobozkával" történik (Unlock box).

Ehez viszont a legerősebb processzor is gyenge volna, ezért a GPU számítását használják erre a célra mint pl jelszókat feltörni vagy telefonokat kiblokkolni...


Egy ilyen dupla magos videókártya 2x CrossFireban ami tzámogatja a DirectCompute technológiát (GPU-Z ben utána nézhetsz hgoy támogatja-e). Proci elég Dual-Core vagy Sempron is :D


Persze a dobozka 150-200 Eurótól kezdődik és ebből is a fajtáitól függően több féle is kell ha ezzel foglalkozol,

pár példa:

[link]


és

[link]


De mivel eddig már 2000 Eurón felül vagyunk szerintem olcsóbb lesz ilyen kártyát beszerezni:

[link]


Ezt bedobod a SIM kártyával együtt és 85% hogy beindul.

Ez akkor használatos mikor még jótállás alatt van a telefon és nem akarod ezt elveszíteni. A SIM kártyával hogy beférjen ki kell vágni pár miniméteres részt a SIM kártyából hogy a CHIP miatt beférjen...


Egyébb kérdés?

2012. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Latom otthon vagy ebben a temaban :) No ez bonyolultabb,mint gondoltam,inkabb elviszm kiblokkoltatni :D kösz az infot!!!
2012. febr. 16. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Informatikus vagyok :)


Otthon napokig, hetekig menne a gép egyfolytában és kínlódnál, esetleg ha VPS-t kibéreslz és használlod mint GRID Computing(16x négymagos procik), de már ennyire ne bonyolítsuk :D

Bemész a boltba és pár óra múlva vagy másnap kész :)

2012. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja,szerintem is igy lessz a legegyszerübb :D
2012. febr. 18. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!