Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pdf formátumból hogyan lehet...

Pdf formátumból hogyan lehet kivágni a szöveget vagy kimásolni és milyen formátumba lehetne esetleg átkonvertálni amiből kilehet másolni a szöveget? Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
köszi
2012. febr. 14. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
PdfToWord, erre keress van néhány lehetőség.
2012. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Ajánlom figyelmedbe a PDF-XChange Viewer programot. Remek PDF olvasó, ingyenes, magyarul is tud. A program lehetővé teszi a szöveg másolását is. Mégpedig jobb klikk a szövegen, itt ki kell választani a kijelölés eszközt. Kijelölés után pedig oda másolod a szöveget ahova szeretnéd. Word, jegyzettömb...

Üdv.

2012. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!próbáltam ezt a pdf-es programot és úgy csináltam ahogy írtad,de nekem semmit nem csinál.ha rákattintok a kijelölés eszközre akkor mit kell csinálni utána?mert nekem semmit nem csinál
2012. febr. 14. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan a kijelölő eszköz, akkor a bal oldali egérgombot nyomva tartod és kijelölöd azt a részt amit másolni szeretnél. Ha kijelölted, akkor jobb klikk a kijelölt terület fölött és másolás. Megnyitod a Word-ot vagy ahová másolni szeretnéd, ott szintén jobb klikk és beillesztés.
2012. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!