Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi annak a programnak a neve,...

Mi annak a programnak a neve, amivel beállítva egy email címet, az jelzi, hogy ha kaptam egy emailt?

Figyelt kérdés
Yahoo messengernek van egy ilyen alapja, ami alul jelzi, ha jön egy email, amikor be vagyok jelentkezve a Messenger részébe, viszont nem azt az emailt használom Messengerezni, mint amelyikre jönnek a fontos emailek. Úgy tudom van egy program amivel be tudom állítani az adott emailt, az majd jelzi mindig amikor működik a számítógép, ha kapok egy emailt az adott emailre.
2012. febr. 14. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen a böngésző,

és milyen a levelező,amihez kellene ?

2012. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
chrome-t használok és yahoo email címhez kellene. közben kipróbáltam a microsoft outlookot de valami miatt nem enged be. megcsinálom a felhasználót, majd amikor elelnőrizni akar, nem enged be, beírom a kódot meg a felhasználót és mindig visszadobja hogyírjam be újra..
2012. febr. 14. 14:35
 3/3 A kérdező kommentje:

Bármit teszek mindig visszadob hogy írjam be újra a felhasználót és a kódot(hálózati).


[link]


próbáltam a wifi névvel és kóddal, de ezek szerint nem azt kéri. milehet a gond?

2012. febr. 14. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!