Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik volt a legjobb a GTA...

Gyalugép kérdése:

Melyik volt a legjobb a GTA sorozatból?

Figyelt kérdés
A napokban kicsit ösze vitáztunk azon hogy melyik volt a legjobb GTA. Ezért gondoltam arra hogy szavazatokat gyűjtök és be bizonyítom hogy nekem volt igazam

2012. febr. 14. 17:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
GTA San Andreas
2012. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
San Andreas
2012. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
Szerintem is SA.
2012. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
sa
2012. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

sa



de ez egy nagyon gyerekes dolog. attól h nem tom hány ember mondja pl. 1 embernek h az SA volt a legjobb attól annak az egy embernek nem az lesz a legjobb. ízlések és pofonok. neki az nem tetszett slussz passz ennyi. nem tehet róla...

2012. febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem a GTA III :D
2012. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
SA, de inkább a SA-MP abból is, egyedül nem jó :D
2012. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 TomThunderbolt ***** válasza:
Ha mostani időszakot nézünk akkor egyértelműen az IV de ha régebbre gondolunk akkor SA
2012. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
gta 3
2012. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

bár ezzel lehet hogy szinte egyedül vagyok de nekem is a 4 tetszik (lehet pont azért mert nagyon sok olyat hallottam hogy rossz a történet meg ilyenek és pozitíva csalódtam)


szerintem a története miatt jobb mint sa.. lehet azért mert már a sa-t meguntam.. meg am abban is rosszabb egy kicsit hogy sokmindent nem lehet amit a sa-ba igen pl fodrászat,tetkó vagy disco.. de a gta4 nagyon élethű grafikailag meg eleve az egész játék mert pl megy egy ember vesz egy cigit és rágyújt meg ilyen tök okosak...azért valljuk be hogy a sa ban ilyen nincs...(de azért nekem is tetzsik a sa xxd)

2012. febr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!