Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valakinek FSX letöltőprogr...

Van valakinek FSX letöltőprogramja? Ha igen hogy kell használni?

Figyelt kérdés

[link]


ezeket szeretném letölteni, el is indult, meg is van, le is töltődött de nem avi fájlbna adja meg hanem egy olyanban amit nem tudok megnyitni és megnézni hiába van letöltve!


2012. febr. 14. 19:24
 1/5 coopper ***** válasza:

Szia.


De itt van az FSX DL 2005 változata próbáld ezzel ( Bár nekem a multkor már nem müködött) :


[link]


vagy próbáld a másik oszlopot kiválasztani (Letöltés böngészővel) akkor sima linkeket kapsz.


Vagy használj Jdownloadert FSX progi helyett.


Sok sikert.

Üdv.

2012. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a Jdownloader egyszerűbben kezelhető?
2012. febr. 14. 20:56
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


A kezelése az szerintem ugyanolyan mint az FSX Downloaderé, (berakod a linkekket és megy).


A beállitása az egy picit bonyolultabb mivel nem csak az FSX-hez van, hanem még több másik letöltő oldalhoz.


Sok Sikert.

Üdv.

2012. febr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bemásoltam a linkeket a Skins 2. évadjának 1. részéből, de azt írta ki hogy 100% offline és nem tölti le! és mindegyik résznél ezt írja ki :(
2012. febr. 15. 15:19
 5/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Megnéztem a Jdownloader nállam is azt csinálja,

megnéztem hogy miért, az FSX-nél beépitettek egy "Robotteszt"-tet (be kell irni az ellenőrző kódot).


Amig valaki nem készit rá uj plugint a jdownloaderhez (ami tudja ezt a tesztet) addig nem fog müködni, és a FSXdl2005-ös progi sem.


Marad a második oszlopos letöltés : Letöltés Böngészővel.


Vagy Próbálj szétnézni a fórumban ( [link] ) vagy itt : [link] (mondjuk ez már lehet, hogy nem megy)


Sok sikert.

Üdv.

2012. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!