Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képernyőfelbontás?

Képernyőfelbontás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a gondom,hogy túl nagy a játék képe,amivel játszani szeretnék,ezért nem bírom be állítani megfelelően a játékot.. Érthetőbben, 800 x 600 a kib@szott képernyőfelbontása a gépemnek,és sehogy sem tudom megcsinálni segítség nélkül.. Tehát,amíg nem bírom felvenni 1024 x 768 -ra addig nem bírok semmilyen normális pc játékkal játszani.. Próbáltam azt,hogy a játékablak széleit húzgáltam(vagyis akartam..) de nem sikerült,mert nem engedi..

Bocsi ha kicsit érthetetlenül fogalmaztam,de 14 éves vagyok és szerintem a korosztályomhoz képest elég jó a helyesírásom és a fogalmazásom is.. De mind1 ez nem ide tartozik.:D

Szóval előre is köszönöm a segítséget..

Jah és még valami, szerintem valami nem stimmel az én gépem képernyőfelbontás beállításánál:


Míg az enyém ilyen:

[link]


Addig másnak(-.-) ilyen:

[link] ...



2012. febr. 15. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs felrakva a képernyőillesztő/videokártya driver, addig az alap VGA-felbontással, 800x600-ban megy minden.
2012. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, a drivert kell feltenni. Mivel úgy látom integrált intel kártyád van, vagy az intel oldaláról, vagy az alaplapgyártó oldaláról tudod leszedni a drivert.
2012. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 nrrolli ***** válasza:

üdv

A két első válaszadónak

amint lássátok a driver fent van

csak az a kérdés hogy a windows xp által telepített vagy a gyári


ha a XP által telepített akkor le kell tölteni a legfrissebb drivert


Ha már fent van a legfrissebb driver akkor meg a monitor illesztő programját


vagy a speciális fülön állítani kell a képernyő frissítés gyakoriságát

:)

2012. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A képernyő-frissítés gyakoriság(egyébként ez mire jó?:D) 85Hertz-en van. Az a max nálam.


"ha a XP által telepített akkor le kell tölteni a legfrissebb drivert" - Linket kaphatnék hozzá? :$ 1 vagy 2 napja próbáltam letölteni,de nem találtam az intel oldalán olyat,ami nekem kell..:S


"Ha már fent van a legfrissebb driver akkor meg a monitor illesztő programját." A Monitor illesztő program az mi akar lenni?:O Azthiszem ma olvastam valami ilyesmit,de CD-m nincs hozzá..

A gépemhez semmiféle CD nincs..legalábbis nállam nincs. Anyum unokatestvére vette nekem a gépet,és nálla van minden CD.. Csak azért írom le,hogy tudjátok hogy így nehezebb megoldani ezt a problémát..:D

2012. febr. 15. 11:31
 5/10 A kérdező kommentje:

" A gyártó honlapjáról (Windows XP-hez):


[link] "


Ezt egy másik kérdésben találtam,letöltöttem linken található fájlt..

2012. febr. 15. 11:59
 6/10 nrrolli ***** válasza:

Először tisztázunk valami


laptop ?


ha 85 Hz van akkor vidd le 75 hz re és máris fog tudni 1024*768 at :)

2012. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

asztali gép:D

oks leveszem 75re:D

2012. febr. 15. 12:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Aztaaaaaaaaaaaaaa....nagyon kösziiii,sikerült!!!! Nagyon szépen köszönöm!!! :) Húú elsem hiszem..végre sikerült megcsinálni..köszii tényleg nagyon!! :)
2012. febr. 15. 12:24
 9/10 A kérdező kommentje:
És végre a Yu-Gi-Oh Online 3 játék is jó..amiről a múltkor beszéltünk,roli..! Tényleg nagyon kösziii! :)
2012. febr. 15. 12:28
 10/10 nrrolli ***** válasza:

:) Nincs mit szívesen :)

Egyébként ha jól megvan fogalmazva a kérdés akkor egy szuszra tudott volna bárki segíteni :)



Ez nem neked szol csak általánosítok!zárójelbe

( HI nem megy a cod IV mi a hiba?

gép megvan hozzá)


Attól hogy a kérdező kiírja hogy a gép megvan hozzá

még mindig nem elég mert ugye

1 nem tudjuk hogy mekkora a szakértelme

2 nem tudjuk hogy mit is rejt a konfigja

3 nem tudjuk hogy milyen operációs rendszer van a gépén

4 :) ha már valaki segített neked akkor illik megkeresni privátba hogy ne kérdezzen olyat amit már tud :) )

2012. febr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!