Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keylogger használat?

Keylogger használat?

Figyelt kérdés
Tudna valaki olyan keylogger-t ajánlani az otthoni gépre ( közösen használom a gépet kisiskolás fiaimmal, de 10 napot távol leszek, és a mamával lesznek) amivel nyomon követhetném a gyerkőket? Mezei felhasználó vagyok, hazajövetel után törölni is szeretném. Amihez lenne magyar nyelvű használati utasítás. Köszönöm.
2012. febr. 15. 11:04
 1/5 Csiß ***** válasza:
mikor hazaérsz nézd meg a böngészőben az előzményeket,és tudni fogod hol járt (10 évesen gondolom nem tudja hol kell törölni őket.bár a fene tudja xD ) Ha meg csak játszik azt gondolom nem kell logolni.
2012. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal a tápkábelt!
2012. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármit csinálhat a gyerek, nem kell ahhoz távol lenned, elég egyedül hagyni. Ha nem akarod, akkor pedig célszerűbb az egész gépet hanyagolni, azért 7-10 évesen biztos nem ez az első számú szórakoztatóeszköz, hogy ne lehetne nélkülözni.

A másik megközelítés, hogy vajon mit csinálna egy gyerek, ha nem ugyanazt mint amit szokott. Ennyi idősen talán nem is kellene egyedül (ha nem is mellette ülve, de rá figyelve) netezni hagyni. Ha pedig eddig sem számított hogy mit csinál, nem ez a pár nap lesz alkalom arra hogy megforduljon a világ és az ellenkezőjét csinálja.

Az előzményekből is le lehet vonni, ha pedig van olyan okos hogy törölje, akkor is csak gyanakodni van okod arra hogy rá kellene figyelni, amit nem egy programnak kellene megoldania.


Bár az dicséretes/meglepő/fura(?), hogy mezei felhasználóként tudod mi a keylogger és mit csinál.

2012. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jó Antivírusod van nem engedi telepíteni...

Ha rossz akkor a gyerekek mindenhova mennek és kinyírják a géped pár napon belül...


Hiába írtam az ESET gyártó cégnek hogy a keylogger mappára kivételt tettem hogy NE FIGYELJE, de hát persze a memóriában fut a háttérben és úgy is ki gyilkolja...

2012. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy milyen oldalakat használnak, de azt olvastam, hogy ezek a programok jegyzik az időt is. ( Limitáltam a játékidőt 40 percben, ahhoz képest max. még befejezik a pályát. Ez velem működik is, mama viszont engedékeny mindenben, ez már nem fog változni, ezért lennék kíváncsi, hogy megtartják-e a megállapodásunkat önszántukból...)
2012. febr. 15. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!