Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrent: Hogyan küszöbölhetem...

Torrent: Hogyan küszöbölhetem ki azt a problémát, hogy vagy egy nagyon nagy állományú torrent, és minden egyes alkalommal, mikor a letöltés folytatódna, a program automatikusan csinál egy ellenőrzést?

Figyelt kérdés
Ezzel az a probléma, hogy nagyon sokáig eltart, mivel 250 giga körül van, és ezt mindig eljátssza, mikor bekapcsolom a gépet/uTorrentet.
2012. febr. 15. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Helyesen állítsd le az uTorrentet.
2012. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
be van pipálva a vizsgálat a kliensben,magyarán úgy torrentezel,hogy azt sem tudod,mit csinálsz,csak"tőtök lefele".utorrent.hu olvasd ott le a beállításokat
2012. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm első válaszoló, valószínűleg ez lesz a probléma forrása.


Második: Készséggel elismerem, hogy nem mozgok teljesen otthon a torrenttel kapcsolatos dolgok világában, de ügyelek az arányomra, feltöltök ameddig tudok,és próbáltam már a beállításoknál kikapcsolni. Egyszóval nem nevezném magam 'eszeveszetten letőtő' emberkének. Egyébként köszönöm a javaslatot.

2012. febr. 15. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!