Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Windows 7 a legjobb...

Melyik Windows 7 a legjobb ami fel ismeri a 2 magos processzort és a 4 giga feletti ramot?

Figyelt kérdés
és hól tudom leszedni ezt magyarúl telepítő kódal eggyütt?
2012. febr. 15. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:

A fenti kitétel alapján a 64 bites Home Premium, Professional vagy Ultimate variáns jöhet szóba.

Ennek az oldalnak a segítségével könnyen eldönthető, hogy melyiket célszerű megvásárolni: [link]

2012. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Otthoni felhasználásra a Home Premium.
2012. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A win 7 Professional és az Ultimate verzióról mi a véleményetek?
2012. febr. 16. 15:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy teljesen felesleges otthoni felhasználásra, csak felesleges szolgáltatásokat nyújtana, amiket életedben nem vennél igénybe és feleslegesen zabálná az erőforrásaidat.
2012. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
meg a pénzt:)
2012. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de én nem meg venni akarom az Ultimate verziót hanem letölteni éredmes letölteni?
2012. febr. 18. 16:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismétlem, hogy teljesen felesleges az Ultimate verzió, de tégy saját belátásod szerint, én nem dönthetek helyetted.


Ha letöltéshez folyamodsz, akkor csak annyit tudok mondani, hogy hanyagold a torrenteken fellelhető Windowsokat, mivel azokban már beleintegrálták a hátsó kapukat, különböző kártevőket, így olyat feltelepítve nagy eséllyel gyarapítod a botnet-hálózatok így is nagy számú tagjait, a rendszer instabilitásáról nem is beszélve.


Használj megbízható forrásból származó érintetlen telepítőt!

2012. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudom biztonságossan letölteni?
2012. febr. 18. 19:22
 9/10 A kérdező kommentje:
ez az óldal jó lessz: [link]
2012. febr. 18. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Találd fel magad,nem fog senki linket adni egy illegális letöltéshez!
2012. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!