Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik képszerkesztővel lehet...

Melyik képszerkesztővel lehet ilyen tipusu nyilat csinálni?

Figyelt kérdés

Ahol a nyilak irányát, szinét, formáját lehet változtatni.

[link]


2012. febr. 16. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Gimp, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDraw, Paint Shop
2012. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérlek, csak az első 2-3 lépéssel iditsál el.
2012. febr. 16. 22:28
 3/6 anonim válasza:
ha photoscape, akk megnyitod a képet -> lent vannak a lehetőségek -> ábrák (és itt itt több millió van)
2012. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

15:29

Kerestem a javaslati helyet, de sajnos nem találtam.Kérlek adj egy konkrétabb megközelitési helyet, ahol a nyilakra vonatkozókat megtalálom.Persze az én bénaságom is magyarázat lehet, amiért nem találom.

Előre is kösz a segítségedet.

2012. márc. 12. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:

photoscape -el ilyen nyilat nem tudsz csinálni,,előre elmentett nyilak vannak benne,, ahhoz ilyen görbítést rakj egy képre... pl: Adobe.Photoshop.CS6 alkalmas rá,, de ha a photoscape-ben még a nyilakat sem találtad meg ezzel nem lesz egyszerű dolgod!

Ajánlom nyilazgatni lehet pl:Ashampoo Snap- al,, és még jó képmentő program is egyben.

2013. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

Inkscape.

[link]

2013. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!