Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van a körutazással?

Mi van a körutazással?

Figyelt kérdés
Aki ismeri a google földet, az tudja, hogy miről beszélek. A körutazásnál(ahol lehet felvételt csinálni), ott rámentem a mikrofonra és beszéltem. Be volt dugva, meg minden, de amikor elkészült és lejátszottam, akkor a videóban szólt is rendesen. Másnap(ma) megnéztem a videót és nem szólt benne semmi hang. Egy szó sem. Mi lehet a baj? Nagyon fontos! Köszi!
2012. febr. 16. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez minden bizonnyal, egy démon okozza, aki rád van tapadva! Nemviccelek!!!! Minnél hamarabb keresd meg a helyi papot, és kérd tőle a tanácsot! Halál komolyan beszélek!
2012. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdezem!
2012. febr. 16. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Télleg komolyan mondtam! Nézzél több ID-t, megláthatod! Keress rá! Én neked akarok jót, de ha nemhiszel nekem, vagy benne, nem lesz segítség, és csak roszabbodni fog a helyzet!
2012. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!