Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami számítógép terhelés...

Van valami számítógép terheléssel tesztelő program?

Figyelt kérdés
Valami olyan kellene, ami terheli a gépet, és úgy figyeli, hogy hol lehet a hiba, mert időnként, bizonyos terhelésnél beáll a kék halál, de a hagyományos memória, meg cpu tesztek rendben találnak mindent.

2012. febr. 17. 12:21
1 2
 1/13 P.O.C. ***** válasza:
Mi a Stop kód? Milyen típusú tápegységet használsz?
2012. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Volt tuningolva a géped? Milyen a CPU hűtőd?
2012. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A kódot nem tudom, mert mindíg újra indul és csak egy pillanatig látszik, a táp az 400W atx 2.03, nincs tuningolva, a proci hűtés elvileg jó, figyeltem a hőfokokat Everesttel 40-50C-nál nem több, egyébként egy 3MHz-s pentium proci van benne. Én memóriára gyanakodtam, (2db 1gigás DDR1-es van benne), de a memtestek azt írták rendben van! Volt elfekvőbe még 512-esem, most cserélgetem és figyelem, csak hát gyorsabb lenne, ha lenne rá valami progi. Persze érik már egy másik gép, de azért jó lenne ez húzná még egy kis ideig :-D!
2012. febr. 17. 13:12
 4/13 P.O.C. ***** válasza:

Egy tápnál nem csak az a lényeg, hogy hány wattos! Sőt szinte az áll az utolsó helyen. MÁRKA/TÍPUS??!!

Ezen kívül kikapcsolhatod az automatikus újraindítást is, hogy meg tudd megnézni a kódot. Mert igencsak fontos ahhoz, hogy továbbhaladjunk, bővebben:

[link]

2012. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kodegen sowah talán (ez van ráírva). Aztán megpróbálom kikapcsolni az automatikus indítást, meg igyekezem előidézni a kék halált. Úgy alap felhasználásnál nem jelentkezik, csak ha mondjuk másolok, és közben beindítok valami videót meg ilyenek.
2012. febr. 17. 13:33
 6/13 P.O.C. ***** válasza:
Táp ---> kuka..
2012. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam az automatikus újraindulást, próbálom kilőni, de bezzeg most nem megy. Elindítottam négy videót, konvertálok, másolok, videót szerkesztek, meg elindítottam minden létező programot, de még csak le se akar fagyni, pedig már egy hónapja vacakol ezzel. Nem vágom most miért bírja. Jelentkezem, ha ismét meghal, és megvan a kód. És köszönöm az eddigi segítséget!
2012. febr. 17. 14:14
 8/13 A kérdező kommentje:
A tápra végül is eddig nem gondoltam. Lehet olyan, hogy mondjuk a táp túlmelegszik, és attól áll be a kékhalál? Most megvárom mi lesz, és ha megint jelentkezik cserélem!
2012. febr. 17. 14:28
 9/13 P.O.C. ***** válasza:

Ha nem vágod most, az egész gépet vághatod később. :)

Egy jó tanács: az új gépedbe ne ilyen megbízhatatlan szutykot rakj!

2012. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ok! :-D Úgy is csere lesz belátható időn belül, mert ez már azért nem mai darab. Köszönöm a tanácsot és a segítséget!
2012. febr. 17. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!