Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan állítható be az Utorrent?

Hogyan állítható be az Utorrent?

Figyelt kérdés
Utorrent kliensemet gyakorlott, mondhatni profi felhasználók tanácsai alapján állítottam be. Például a Magyar Utorrent weboldal. De mégsem működik. Mi lehet az oka?
2012. febr. 18. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, mondjuk használhattad volna az alapbeállítást is, tökéletesen működőképes. :)

Ha router mögött vagy, meg kell nyitni a utorrent által használt portot. Ez fontos.

Egyébként pedig nyilván olyan torrentet tölts, amihez van is SEED.

2012. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tűzfal esetén lehet probléma.

Van egy port, amit az uTorrent használ, nézd meg, hogy az, nyitva van-e.

2012. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A letöltés fantasztikusan jól megy. De a feltöltés heti 1 Megabájt lehet. Szóval, gyakorlatilag nulla.


Nincs router, csak modem. Portot automatikusan nyit a program a tűzfalon. ( Win XP) Arra is ügyeltem, hogy ne legyen alacsony a portszám. Most épp 52 ezer körüli.

Direkt azokat a torrenteket választom, ahol sok a letöltő, vagyis újak és népszerűek.


Ha megnyitom a hálózati kapcsolatokat, akkor ott azt látom, hogy a gép ezerrel KÜLDI az adatokat, miközben a kliens programban a feltöltés 0,1 KB/s sebességet mutat…

És tényleg csak ennyit tölt fel, mert a szervernél megnézhetem, mennyi feltöltést írtak jóvá nekem.

Arra is ügyeltem, hogy ne legyen úgynevezett tiltott kliens, amit használok.

2012. febr. 18. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Ostoba kérdés bizonyára, de nincs korlátozva a feltöltésed uTorrentben?

Továbbá, lehet a szolgáltatód korlátozza P2P forgalmat. Egy eröltetett titkosítást is bekapcsolnék.

2012. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem ostoba kérdés, mert mindig vannak kezdők is. Nekem sajnos van már némi gyakorlatom, még sem megy.


Szóval, hetekig ment a gép


- protokoll titkosítással

- a titkosítás tiltásával

- és végül erőltetett ( forced) módban is. De édes mindegy neki.


Feltöltés korlátozás? Végül is többféle létezik itt belőle. A feltöltési és letöltési sebességet természetesen nem veszem nagyon kicsire, általában a névleges sebesség 70% -a, ami nekem bőven elég ( lenne ).


SÁVSZÉLESSÉG KORLÁTOZÁS HELYI PEEREKRE: innen kivettem a pipát. ( Úgy emlékszem, alapértelmezés szerint sincs benne)


SEBESSÉG KORLÁTOZÁS AZ uTP KAPCSOLATOKRA: Itt meghagytam a pipát. Ha kiveszem, akkor a hálózati kapcsolatoknál azt látom, hogy még jobban felgyorsul a küldött adatmennyiség, de a kilensben továbbra is 0,2 Kb/s sebességet mutat, és szintén nem írnak jóvá feltöltést nekem a szerveren.


DHT: Egyetért mindenki, hogy innen ki kell venni a pipát. De próbáltam bejelölve is. Semmi változás.


Kábelen jön a Net. Más vonatkozásban semmi gond. Torrentezéstől eltekintve a feltöltési és letöltési sebesség kiváló, mert eléri a néveleges sebességet, sőt gyakran több is 10—20 %-al.


Köszönöm az eddigi válaszokat !!!

2012. febr. 19. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
A saját kérdésemre mondtam. Mármint, hogy nincs-e korlátozva... *sóhaj*
2012. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mégis miért kéne a DHT elöl kivenni a pipát? Publikus trackerekről pl nem is tudsz rendesen tölteni nélküle. Zárt tracereken, ahol csak 1 tracker van a torrentben, ott pedig édes mindegy...

*+1 sóhaj*

2012. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!