Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy filmet jó...

Letöltöttem egy filmet jó minőségben aviban, kiírtam és lejátszottam de előbb van a kép mint a hang de van mikor előbb van a hang mint a kép. Mitől van ez, vagy hogyan lehet elkerülni a problémát?

Figyelt kérdés

2012. febr. 18. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nem szereti a DVD lejátszó azt a formátumot, AVI-ból kismillió fajta létezik, attól hogy az egyiket nem szereti a másikat lehet hogy még boldogan lejátsza
2012. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még a számítógépen nem csúszott?
2012. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de a számítógépen normálisan lejátsza a filmet, csak én leszedtem 6 filmet abból egyet kiírtam és félek hogy a többi is ilyen lesz. nemtudom hogy mit csináljak mert a többi avis filmemet lejátsza normálisan. számítógépen meg nem tárolok filmet csak addig amíg ki nem írom
2012. febr. 19. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos ez így nekem magas, talán valami kodeket nem szeret... Ha a gépen jó a film, akkor nem kéne ilyesmit produkálnia a lejátszóban. Régebben kiírt filmjeiddel mi a helyzet, azok rendben vannak?

Egy ötlet:Konvertáld dvd videoba ezt az egy problémást, ha a többi jó, és tuti a gépen rendben van minden.

2012. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!