Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Call of Duty MW3 játékkal...

A Call of Duty MW3 játékkal szeretnék játszani, de nem indul el, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy az eljárás belépési pontja (AIL set room type@8) nem talákható a DLLben (mss32.dll). Megpróbáltam letölteni egy másik mss32-t, akkor valami sound levels@12-vel volt probléma. Mit tegyek?
2012. febr. 19. 20:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy pcn lépett fel a probléma, bár lehet, hogy ez kiderült a szövegből.
2012. febr. 19. 20:48
 2/9 anonim ***** válasza:
A minimum gépigény meg van?
2012. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, a gépigény megvan.
2012. febr. 19. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy jó helyre raktad-e a cracket ha jó helyen van akkor töltsd le : [link] és rakd be a többi .dll fájl közé, a játék főkönyvtárába.Ennek meg kell oldania.
2012. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megoldotta. Viszont újabb probléma lépett fel, mégpedig az,hogy a játék úgy gondolja, hogy a merevlemezem tele van(Modern Warfare 3 couldn't write file. The hard drive is probably full) , pedig még több mint 250GB hely van. Ennek a megoldására ötletem sincs.
2012. febr. 21. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Fú basszus nekem a 40 eddig kijátszott játékommal összesen nem volt ennyi gond... nekem mindig minden első, legfeljebb 2. telepítésre indult, lévén hogy általában 99,76532 %-ban kalóz játékokkal játszok, a kimaradt 0,23468 pedig egy kölcsönkapott játék. Én arra tippelnék (feltéve ha te sem eredetiben tolod) hogy nem RELOADED-es feltöréssel játszol, vagy megpróbáltál valamilyen crackfixet használni, mert itt szóba sem jöhet semmiféle config vagy VGA-frissesség hiba
2012. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez bizony egy RELOAD, de crackfixet nem használtam, lévén, hogy nem is tusom, mi az...
2012. febr. 23. 16:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Ti is ezzel próbálkoztok/próbálkoztatok? :O

Én most vesződök ezzel a CoD MW3 RELOADED -el :)

Nekem is mss32.dll kell, de leszedtem már, beraktam több helyre is de semmi.

Aztán crackfixet is töltöttem, meg egy másik javító cracket is, de semmi.

Ha már találtatok választ, akkor kérlek segítsetek már nekem is :(

2013. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Shadow087 ***** válasza:
Ez a RELOADED mindig is egy sz.r volt. Semmit nem tudnak normálisan megcsinálni. Én maradok inkább a SKIDROW-nál! Habár az sem mindig 100, de jobb egy fokkal mint a RELOADED társa.
2013. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!