Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft-ba nincs hang . Mi...

[ZHC]Zsoca kérdése:

Minecraft-ba nincs hang . Mi a teendő?

Figyelt kérdés
a minecraf nevű játékot ha elindítom minden működik rajta csak egy valami nem.. az a hang. a beállításoknál full-on van a hangerő.. mégsem szól. probáltam már rendszergazdaként is indítani. 1szer sikerül elindítani ugy hogy szolt a hand de másnapra megint rossz lett.. ha valaki tud valami megoldást kérem írjon! köszi!
2012. febr. 20. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is sokáig küszködtem ugyanezzel a problémával, grafikai beállítások miatt van, amíg a játék dolgozik a "végtelen" map-on addig a hangszolgáltatás nem igazán akar üzembe lépni, de miután betöltött a map egy jó része, nekem midnen tökéletesen működött (volt hogy 10 perc után javult meg)
2012. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt bajom a hanggal. Nekem a resources mappa tartalma hiányzott. De mivel azt mondtad, egyszer már elindult hanggal ezért nem ez a problémád.
2012. febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia sajna nekem is ez a problémám és sokan azt mondták h rakjam fel újból! Viszont az az érdekes h nálam a moboknak van hangjuk de semmi másnak nincs tehát pl ha kiütök egy blokkot vagy pl a fura háttérzene sincs meg és nem nem jön hejre magától ha esetleg ezt tudná valaki h miért van és h ujrarakás nélkül meg lehet e oldani akkor megköszönném ha írna .
2014. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vida Bence válasza:
elindítottam egyszer, és a hangerőkeverőben nem volt ott
2015. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vida Bence válasza:
nyelvet váltottam, és lett hang, Hurrá
2015. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Atech[HUN] válasza:
Válts nyelvet...A magyar nyelv nem nagyon támogatott..és ki is van irva hogy nem 100%-os.....Én is küszködtem ma és rá jöttem hogy a magyar nyelv a probléma.. :)
2016. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
F3+S-t nyomd meg és akkor frissülnek a hangok! Nekem bevált!
2017. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
F3+S-t nyomd meg és akkor frissülnek a hangok! Nekem bevált! (legyél bent egy szerveren vagy vilgában)
2017. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!