Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad a WOW?

Miért akad a WOW?

Figyelt kérdés
Wow közbe néha ha elkezdek harcolni és képeségek nyomok 1-2 mp befagy de nem folymatosan 1er csak elkezdi előtte meg tökéletesen ment. A gépemel nincs gond mert 1 éve is wowoztam és nem akadt de most újra raktam és akartam nyomni.. Ja és BF3 GTA IV ezek is mennek akadás nélkül ezért nem értem mi baja
2012. febr. 20. 23:30
 1/7 anonim válasza:
Szerintem AddOn okozza...
2012. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké meg probálom letörölni damage meter tetem fel de nem mindig akad csak néha :D nem tom mennyire értesz a wowhoz de tudsz ajánlani olyan dps metert ami jó és nem akad miatta a wow?
2012. febr. 21. 23:02
 3/7 anonim válasza:

Ha combatba vagy csak akkor akad? Mert ha igen, akkor nagy velószínüséggel a DPS metered okozza. Ha az a probléma, akkor tudom ajánlani a Recountot, de ne a curse.com-ról töltsd le, mert ott cataclysmre tervezett AddOn-ok vannak és nem mindegyik kompatibilis WotLK 3.3.5-el.



[link]

Innen esetleg próbáld meg, mert ha jól emlékszem én is innen szedtem le... De ha ezzel is akad, akkor ird be a Googlebe, hogy Recount 3.3.5 :)

2012. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké köszönöm igen combatra akad most letörlöm az addont és felrakom amit adtál köszi :D
2012. febr. 22. 16:52
 5/7 anonim válasza:
Ha combatra akad, akkor tuti DPS meter hiba. :D És ha az AddOn nélkül is akad combatba, akkor újra kell raknod WoW-ot, mert megcsattant a CombatLog. :D
2012. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na letöröltem az addont és most jó:D
2012. febr. 23. 14:15
 7/7 anonim válasza:
Akkor az volt. :D
2012. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!