Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha felrakok egy winXP-t egy...

Ha felrakok egy winXP-t egy HDD-re, majd az egészet átmásolom egy másik HDD-re ami egy másik gépben van, akkor ugyanúgy működni fog majd az XP?

Figyelt kérdés

Egyelőre csak így tudom megoldani.

A "célszerű lenne a másik gépre is felrakni az XP-t" válaszokkal kíméljetek. :)


2012. febr. 21. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, gondolom nem ugyanolyan a konfiguráció melyre átmásolnád. Csak azon működik amire telepíted!
2012. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nrrolli ***** válasza:
N.E.M FOG MŰKÖDNI !!!!!!!!
2012. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Működni fog ... ha ugyanolyan konfiguráció. Tehát ugyanolyan alaplap, processzor, memória van benne.
2012. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nrrolli ***** válasza:
Azt mondta hogy átmásolja nem azt mondta hogy feltelepiti !
2012. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Semmi képen sem fog működni.
2012. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 2xSü ***** válasza:
0%

Szerintem is működnie kell, ha a hardver ugyanaz. Bár soha nem próbáltam ilyet.


Ugyan írtad, hogy a telepítsd a másik gépre is jellegű válaszoktól kíméljünk, de én azért megkérdezném, hogy ez miért nem járható út, mi az oka, ami miatt „csak így tudod megoldani”. Mert nem biztos, hogy ez így van, lehet, hogy van olyan megoldás még, amire nem gondoltál.

2012. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nrrolli ***** válasza:

2xSü


Nem fog neki működni mert másolja a rendszert még akkor sem fog működni ha azonos a két gép !!


Tehát F5 tel való másolást elkel felejteni


Ha azonos a két gép !!

alaplap és vga kártya és telepíti először az egyik winyot majd a másikat akkor csak akkor lehet eredményt elérni ha a WINYÓ is ugyan az a típus

DE!! ez is csak 80% esély


Ha a winyók nem egy gyártó vagy típusúak akkor meg ette a fene :)

2012. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha simán átmásolja, akkor biztos hogy nem fog működni. Vannak fájlok amik a Windows telepítésekor egy bizonyos helyre kerülnek a vinyón. Ezek a nem áthelyezhető fájlok. Ha ezeket simán átmásolja egy másik vinyóra, akkor ezek a fájlok biztos, hogy nem abban a szektorban kerülnek felírásra, ahogy az eredetin voltak, tehát nem fog működni, és maradjunk is ennyiben...
2012. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 2xSü ***** válasza:
0%

Jó, én feltételeztem – amúgy tényleg hibásan –, hogy a másolást valami célszoftverrel hajtják végre. (CloneZilla)


De ha pl. fogod, berakod az üres, vagy akármilyen vinyót a gépbe, telepíted rá az XP-t, majd kiszereled és átteszed egy másik gépbe, akkor – amennyiben a hardver azonos – elméletileg működnie kell a dolognak.

2012. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!