Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, amivel...

Van olyan program, amivel belehet digitalizálni a CD-ken, vagy DVD-ken lévő fájlok nevét? Van több DVD-m, ami tele van zenével, és idegesít, hogy nem tudom min mivan, így külön végig kell néznem őket.

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megelégszel a CD/DVD gyökérkönyvtárának a tartalmának a szöveges fájllistájával, akkor parancssorból nagyon egyszerűen lehívhatsz egy szöveges listát róla.

Nyiss egy parancssort és írd be az alábbi parancsokat:

X:

(X helyére a CD/DVD meghajtó betűjele kell)

DIR /B >> C:\VALAMI.TXT

Ez kilistázza az adott könyvtár tartalmát a C:\VALAMI.TXT fájlba. Próbáld ki, talán segít. Ha leveszed a /B kapcsolót, akkor picit több dolgot ír a fájlba, mint dátum.

2012. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én erre a TagScanner nevű program 4.9-es verzióját használom, tökéletes. Az újabb, 5.1.xxx verziók már ilyen célra számomra használhatatlanok.

Egy próbát azonban megér, ingyenes és magyar nyelvű.

Ha esetleg szükséged lenne a 4.9-es verzióra, keress meg PM-ben.

2012. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

web: [link]

[link]


letölt:

[link]

(magyar nyelvű is!)

[link]

2012. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: sikerült letöltenem, de azért köszönöm.

Első tippjét is kipróbáltam, az is működik :P.

2012. febr. 21. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!