Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek tényleg működik a...

Webshark25 kérdése:

Szerintetek tényleg működik a Roulette Bot Plus?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy a Roulette Bot Plus mennyire megbízható a fizetős kaszinónál.
2012. febr. 21. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

annyira lehet mint amennyire az összes többi gépi rulett,semennyire,vagy a be és kifizetésre gondolsz? az maximálisan megbízható,ezek a netes szerencsejátékok sokkal szigorúbban vannak tartva mint az élő kaszinók.

de egy tipp,ha rulettezni szeretnél mindenképpen valódi körülmények között tedd,ahol a gravitáción múlik hová pottyan a golyó,ha szeretnél adok pár nyerő tippet amivel növelheted a nyerési esélyed.

2012. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Próbáld ki és megtudod :)

Játékpénzbe is lehet nyomni. Persze az 1 kicsit más.:)

RBP meg csak annyit, ha tényleg müködne mindenki használná. Senkinek nem kéne dolgoznia mivel napi 100.000 Ft is megkeresne.Persze, hogy működik 1 ideig ez a beetetés, de amikor esetleg pénzt is akarsz látni belőle Jé nem fog úgy szuperálni ahogyan szeretnéd:) Ne feled a netet nem csak te olvasod, hanem akik a kaszinókat üzemeltetik:) Miért is van annyi belölük? Csak addig vagy nyerő amig virtuálisan ott látod a szép számokat ami még nem a tiéd:) Szerinted miért van az, hogy 1 kaszinóba, ha be akarsz fizetni pénz akkor 1 perc alatt ott van? Viszont a kifizetés 3-4 napnál kezdődik és itt nem kell feltétlenül arra gondolni, hogy sok pénzt akarok kivenni? Ráadásul még törölheted is a tranzakciót, hogy visszautaltasd a kaszinó számládra.

Viszont, ha megtudod állni, hogy amíg nem fizetik ki a nyereményt nem játszol akkor lesz pénzed csak utána nehogy elkapjon a gépszíj. Mivel hosszútávon a kaszinó lesz a győztes :)))

2012. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Amúgy rengeteg roulette robot van. Ezek közül is a fizetősek a legjobbak, de ezeket is fegyelmezetten kell használni. Csak akkor vágj bele ha van felesleges min 200$ és mindig a legalacsonyabb téten napi 2 alk. Szerintem, ha nem vagy mohó és megelégszel napi 50-100$ akkor lehet esélyed.

Itt olvashatsz többet is: [link]

2012. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2012. febr. 22. 14:37
 5/16 anonim válasza:

Most buktam vele 359$ szerinted müködik?

Esetleg akkor ha van 5000$ bankrollod:)

Ha müködne mindenki nyomná és nem dolgozna senki:)

Kiváncsiságból teszteltem 2 napig- nyugodj bele a casinók keményen belenyulnak szerintem még a szoftvert is ők csináltatják:) A roulett szerencsejáték vagyis ha nyersz gyorsan vedd a pénzed és törölj mindent felejsd el- nehogy a rabja légy mert hosszútávon csak vesztesz:( 22 x egymás után páratlan szám meg 17 x egy szín ezt csak nagy bankrollal lehet védeni:)

2012. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 puxta válasza:
Nagyon gyorsan felejtsétek el! Ma 1000, ismétlem 1000, még1x 1000 dollárt buktam vele. Második napja használom, az elején nagyon jól felvitt, aztán akárhogy figyeltem elbukott 1000 dollárt pár óra alatt! Többször pedig le is állítottam, amikor már nagyon akarta pakolni, de még így se! Levitt, aztán felvitte vissza, de utána megint zuhanás, és egyszer csak nulla! Nehogy belevágj, full bukta az egész!
2012. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Shadow087 ***** válasza:
44%
Háát, hogyne működne :D Ha végtelen mennyiségű tőkével rendelkezel! Nagyon óvatosan ezzel, és a hasonló kamu programokkal!! Ezeket csak azért hozta létre a készítője, hogy neki ebből legyen pénze, utána ha befektetsz lóvét, ő meg csak röhög a markába, hogy egy újabb naív embert tudott anyagilag nullázni!! Ez a program az ÖSSZES BUKÓ "stratégiát" játssza, vagyis hiába az eleje jól is megy, de a vége úgyis az lesz, hogy GAME OVER!!! Ne legyetek naívak, és ne higgyjetek minden "csodaprogramban". Ha ezek tényleg működnének, a kaszinók már régen bezártak volna, és mindenki gazdag lenne!! Okosan emberek, okosan!!
2012. ápr. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 BalericBlue válasza:
44%
Én sem ajánlom mindenkinek, elég, ha csak egy szűk réteg keres vele pénzt.
2012. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
44%
Ha valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, akkor valószínűleg nem az!
2012. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"BalericBlue válasza:


Én sem ajánlom mindenkinek, elég, ha csak egy szűk réteg keres vele pénzt.

"



MUhhaha! Hülyeséget én is tudok mondani...

2013. júl. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!