Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a Singularity...

Márijó666 kérdése:

Miért nem indul a Singularity nevű PC játék?

Figyelt kérdés
Nemrég letöltöttem és feltettem. Crackeltem de amikor rákkantintok az ikonra nem történik semmi. Az egér mutatja hogy egy kicsit tölt de aztán semmi. A gépigényéből minden megvan kivéve a procit. mert 2.8-as duo-t kér nekem pedig csak 2.6-os. Lehet ez probléma? Vagy ha nem akkor megköszönném ha segítene valaki mert nagyon szeretnék játszani vele. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. febr. 22. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen géped van pontosan?
2012. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Intel Core 2 Duo 2.6 processzor, 4gb ram, 1024 Mb GDDR5 videókártya (Radeon HD 5600 series), 320 Gb WD winchester, Gigabyte alaplap (pontosan nem tudom milyen). Az infokat az Everest Ultimate nevű program segítségével írtam le. :)
2012. febr. 22. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Crackre, gyanakszom:/ De lehet még pl a visual c++, directX hibás működése, ezeket is telepítsd újra. Ezen a gépen hasítania kellene:/
2012. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a cracket már próbáltam, meg próbáltam patchelni is de akk megpróbálom ezt a másik két lehetőséget is hátha! :) Köszönöm szépen a segjtséget. :)
2012. febr. 23. 16:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Nah hali. Nem tudom mi volt a baja tegnap, de ugye mivel nem ment ezért letöröltem, az előbb újra felraktam és már indul. Max grafon akadásmentesen tökéletesen. Mondjuk most a játék telepítése előtt, a játék menüében kiválasztottam a DirectX telepítését. Szóval manuálisan frissítettem a DirectX-et. Lehet hogy télleg ez volt a baj. :) Nah mindegy a lényeg hogy megy. köszönök szépen mindent :)
2012. febr. 23. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:
:) Örülök, amúgy jó kis játék ;)
2012. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!