Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy gépelés...

Málnáseper kérdése:

Miért van az, hogy gépelés közben bárhol (Facebook, Word, Pad. Stb) időnként a kurzor vissza ugrik egy "neki tetsző" helyre és onnan kezdi el írni az éppen gépelt szöveget?

Figyelt kérdés
Elég idegesítő, hogy utána törölgetni kell és a jó helyre klikkeltetni a kurzort!!
2012. febr. 22. 18:34
 1/4 2xSü ***** válasza:

Gondolom laptopod van és gépelés közben rátenyerelsz a touchpad-re.


Erre két megoldás van: Kapcsold ki a touchpad-et, amíg gépelsz. A legtöbb laptopon van erre billentyűkombináció.


A másik megoldás: A legtöbb touchpadnál van szoftveres védelem erre, ha esetleg ez ki van kapcsolva, akkor kapcsold vissza.

2012. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pont tegnap jártam így...

a billentyűzetem csatlakozója kimozdult a helyéről...de ugy h még éppen érintkezett...nemtudom hogy

és így furcsak billentyűkombinációk jöttek ki...

a b betű előhozta a feladatkezelőt,stb

sztem csak a cswatikal lehet gond...

2012. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, h nem ér hozzá a padhoz a kezem egyáltalán. Én is gondoltam már erre de nem, még egy picit sem ér hozzá. És mikor kikapcsoltam, akkor is ua csinálta :/// nem tudom, de köszönöm
2012. febr. 22. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is pontosan ugyanígy járok!!! Már felrobbanok...... Dell laptop, én sem érek a touch-padhoz.... Már nem bírok normálisan dolgozni :@
2012. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!