Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kiírtam a win7 64 bites...

Karell kérdése:

Kiírtam a win7 64 bites verzióját de nem akarja bootolni, egyszerűen továbblép, xp sp3 van fent,32 bites, van olyan megoldás hogy valahogy el lehessen indítani a telepítést xp alól?

Figyelt kérdés
Nem mellé akarom tenni, hanem lecserélni! Nem indul xp alól a setup-ja, mivel nem win32 alkalmazás!
2012. febr. 23. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

remélem, NEM setup (exe) -vel akartad telepíteni?

1. telepítő lemez be a meghajtóba.

2. a Biosban beállítod, hogy az ODD-ről bootoljon.

3. Enter (és ha jó a telepítőlemezed, megkezdődik a telepítés, amit erőssen javasolt, a Rendszermeghajtó partícionálásával (min. 25-30 GB! KELL a Win7-nek) és formázásával folytatni!

2012. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ODD az első, ezt tudom, csak nem akarja arról inditani, jól írtam ki, xp-t már sokszor feltettem meg vistát is, de nem akar bootolni ez most!
2012. febr. 23. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha biztos, hogy jól írtad ki, akkor rossz a meghajtód...

(Hogy is írtad ki?)

2012. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és 32 bites XP alól sose fogsz 64 bites oprendszert telepíteni. Oprendszert amúgy is oprendszer működése NÉLKÜL telepítünk fel. Ahogy előttem írták, boot és telepítés...
2012. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ISO-ba volt, Daemon toolsba raktam, nero indít, ami van a meghajtóba azt mind hozzáadtam, kiírtam, jól írta ki, meghajtó jó, semmi baja nincs.
2012. febr. 23. 20:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült, az lehetett a gond, hogy adat írást csináltam, aztán kaptam infót, hogy dvd másolást kellett volna, találtam egy ősrégi újraírható dvd-t, amin annyi karc volt, hogy ránézésre:rossz, de jó lett, aztán sikerült megcsinálnom, köszönöm a válaszaitokat!
2012. febr. 24. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:

"ami van a meghajtóba azt mind hozzáadtam"

Kivéve a bootszektort. Na ezért nem bootol a lemez, mert rosszul írtad ki...

2012. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!