Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy filmet és nem...

Letöltöttem egy filmet és nem játssza le a lejátszó. Miért?

Figyelt kérdés

A darabok: 001, 002, 003. Ezt összeillesztettem a Hjsplit programmal. Aztán megnyitnám a vlc playerrel, a gép csak erőlködik, és nem indul a film. Médiainformáció a filmről:

[link]


A film avi. Nem HD minőségű. Próbáltam a WinX hd video konverterrel átkonvertálni, de azt írta ki, hogy nem ismeri fel a film kódeket.


2012. febr. 24. 02:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha a filmre jobb egér gomb és tulajdonságok-összegzés -re viszem, azt írja, hogy a választott forrásoknak nem érhetőek el a közös összegző tulajdonságaik. Esetleg védett a fájl vagy vírusos?
2012. febr. 24. 02:19
 2/6 A kérdező kommentje:
Még valami. Ha média playerrel nyitom meg, akkor csak a hangot adja be és a film 5 óra 20 perc. Közben csak egy 30 perces film.
2012. febr. 24. 02:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Szinte száz százalékig biztos vagyok benne, hogy rosszul illesztette össze neked a program. A 001, 002, 003 fájlok legnagyobb valószínűség szerint 7-zip -el lettek darabolva és a program valszeg rosszul illesztette össze.

Amúgy a VLC MPEG-nek és nem valamilyen AVI-ba tokozott formátumnak ismeri fel, de ez lehet a rossz kicsomagolás szerint is. Bárhogy is, próbáld meg ezt:


[link]


Ha 32-bites Windows-on vagy, töltsd le az EXE telepítőt, ha 64-bites Windows-on vagy, töltsd le az MSI telepítőt. Bármelyiket szedted le, telepítsd fel. Aztán a 001 fájlra jobb katt -> 7-Zip és "Kitömörítés ide" vagy valami hasonló. Ha minden igaz és nem sérült egyik szelet sem, normálisan kicsomagolja neked és kész. :)


Egyébként a VLC-nek vinnie kell, ha normálisan kódolt film.

2012. febr. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs köztük 1 rar vagy zip kiterjesztésű sem, akkor csak darabolva van, nincs mit kitömöríteni.

Próbáld meg egyesíteni Total Commanderrel.

2012. febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azok ugyanúgy tömörített fájlok, mint a RAR vagy a ZIP. Ki kell tömöríteni, kezdd a legkisebb sorszámúval, mintha az lenne a RAR fájl. Van egy releaser csapat, aki így adja ki a filmjeit, és sokszor megtévesztő tud lenni.
2012. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Most tölthetem le mégegyszer rapidról azt a 3 darabot. Mert kitöröltem.
2012. febr. 24. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!