Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudom...

Milyen programmal tudom eltüntetni a feliratot?

Figyelt kérdés

adott egy külföldi angol nyelvű film,HD.

vannak benne japán,vagy kínai párbeszédek,azt nem tudom pontosan,nem is az a lényeg.

ezeknél a jeleneteknél előjön az angol felirat,az már rá van égetve. van hozzá magyar feliratom is,azt is rátettem.

viszont így mindkettő egyszerre van a párbeszédnél,és elég zavaró,csak a magyart szeretném hogy maradjon. próbáltam convertxtodvd progival,de ott csak a magyar feliratot jelzi az angolt nem,nem is értem. lehet alapból csak azoknál a párbeszédekhez csinálták meg az angol feliratot.


2012. febr. 24. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rá van égetve azt már nem hiszem, hogy el lehet távolítani.
2012. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Az elsőnek igaza van. Ha rá van "égetve" azt már nem tudod eltávolitani.


Amit tehetsz :


Levágod a feliratott (Ha már van kétsoros felirat nem nagyon járható mert a kb a film felét levágod).


Megpróbálod egy fekete (vagy akármilyen szinű téglalappal kitakarni az angol feliratot) és ugy már elvileg olvasható lesz a magyar felirat.


Program ezekhez ?


Szerintem a virtualdub tudja mindketőt (A levágást biztosan)


Vagy a Profik : Sony Vegas, Adobe Premier, stb, stb.


Sok sikert.

Üdv.

2012. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
KmPlayerrel eltolhatod a feliratot alulra, felülre...
2012. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"KmPlayerrel eltolhatod a feliratot alulra, felülre..."


A ráégetett feliratot aligha. Az olyan, mint a film maga, együtt van a film képkockáival, azzal már semmit nem tudsz csinálni, max kitakarni, ahogy írták, a többi hülyeség...

2012. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A magyar feliratot attól még lehet mozgatni.
2012. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!