Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, ami a...

Van olyan program, ami a virtualbudhoz hasonló csak mp4-hez is jó?

Figyelt kérdés
van egy angol filmem,mp4 kiterjesztésű a hangját le szeretném cserélni egy .avi hangjára.
2012. febr. 25. 08:30
 1/9 A kérdező kommentje:
jah,és az avi hosszabb 21 mp-el.
2012. febr. 25. 08:32
 2/9 anonim ***** válasza:

Avidemux


De egyébként az aviból demuxold avimux -al (nem avidemux!) a hangsávot, konvertáld AAC-ba és MP4Muxerrel tokozd az MP4 fájlba. Így a videósávhoz nem kell nyúlni, nem romlik a minősége.


(Mivel mind az AVI, mind az MP4 egy tároló/tokozás, amiben audio és videósáv(ok) vannak)

2012. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Letöltöttem a programokat,de nem igazán megy a használatuk. az avimuxnál mit hogy kell csinálni?

köszi a választ.

2012. febr. 25. 08:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Így tudod veszteségmentesen kicsomagolni a hangsávot az AVI fájlból:

[link]

2012. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán nem annyira elegáns, de ha az mp4-et konvertálod avi-ba, már megoldható a virtualdubbal ez a hangcsere. Csúszásra *****

VD-nél video/directstreamcopy-val dolgozz, ha lemented a hangot...szólj, ha nem megy.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az mp4-em egy 500 mb-os 720p-es film,ami 1,5 órás.

ha átalakítom avivá,sok giga lesz belőle vissza pedig nem tudom alakítani.(nem tudom hogy csinálták ilyen kis méretűre) magyarra szeretném a hangját cserélni.

2012. febr. 25. 13:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Az avi továbbra sem formátum, csak tokozás. :) lehet benne h264, mint az MPEG-4-ben, vagy akár XviD, DivX, Indeo és egyéb okosságok is. Egyébként egy 500 megás, 720p MPEG4 1.5 órás idővel elég vacak minőség lehet. De mint mondtam, avimux-al szedd ki az aviból a magyar hangsávot, konvertáld valamilyen programmal AAC-be (ezt támogatja az MP4) és MP4Muxerral tokozd a magyar hangsávot az MP4-be. Egyébként viszont ha számítógépen akarod nézni és nem valamilyen célhardveren, akkor elég ha avimux-al kicsomagolod az avi fájlból az audiót és az így kapott (valszeg MP3) fájlt átnevezed ugyan arra a fájlnévre, mint az MP4 esetében. ha pl az mp4 fájlod neve "Sajtoskalács.mp4" akkor a hangsáv legyen "Sajtoskalács.mp3" (mp3 esetén). Így ha van egy normális lejátszóprogamod (mondjuk Media Player Classic: Home Cinema), akkor egyszerűen ki tudod hozzá majd választani a magyar audiot, ha egy könyvtárban vannak ,egy fájlnévvel.

Ez a legeslegjobb, abszolút minőségromlás nélküli megoldás. És egyben a leg-egyszerűbb is. Bonyolultabbnak hangzik, mint amilyen.

2012. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

megvan az aac audió,de mostmár 4 perccel rövidebb mint a videó :0 format factoryval csináltam.

a videó képminősége nagyon jó! [link]

itt vannak 720 és 1080p filmek nagyon alacsony mérettel és jó minőséggel.sajnos mind angol!

2012. febr. 25. 14:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Na?
2012. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!