Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter Strike Source-hoz...

Counter Strike Source-hoz vannak STEAM fájlok? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy nem hivatalos (nem Steam-es) CS:S-em, és néhány steames szeróra nemtudok felmenni.

Nincsenek valami fájlok amit ha bemásolok a főkönyvtárba, akkor felenged steames szerverekre?

Előre is köszi! /hüvelykujjal jutalmazok :)/


2012. febr. 26. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A Steam-es szerverek némelyikén vannak külön "védelmi" programok néha telepítve, amik kiszűrik, hogy ki honnan és hogyan akar feljönni.

Erre nem hiszem, hogy nagyon lenne megoldás.


De esetleg, ha szeretsz a CS:S-el játszani, érdemes megvenni, a Steam-en keresztül már fillérekért lehet kapni! (Sőt, ha gondolod, tudok adni HA még érvényes egy 50%-os akciós kupont, amit karácsonykor osztogattak.)

2012. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Háth megvenni nem tervezem, mert a kedvenc szeromra föleged amugy is..

Oké, azért köszi. Én azt olvastam a szerverekre be lehet másolni ilyen non-steam fájlokat, amitöl fel lehet menni nem steames kliensel. Gondoltam ez forditva is igaz, de ezekszerint nem :(

köszi, megy a jutalom!

2012. febr. 27. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, nekem régóta megvan Steam-en és bárhova felenged másolás nélkül.

Nem kerül sokba most már, ennyit igazán megér, hogy nyugodtan lehessen bárhol játszani. Szerintem.

2012. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért nem veszem meg, mert a haverjaimmal szeretek játszani.akkor meg nekik is meg kéne venni. Magamba kicsit unalmas :D olyan mint egy társasjáték társ nélkül :)
2012. febr. 28. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Steamessel is ugyan úgy fel lehet menni non-steam szerverre, szóval ugyan úgy tudnál velük játszani + több emberrel is megismerkedhetnél a steam-es védett szervereken.
2012. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!