Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fl Studio 10 nevű programba...

Fl Studio 10 nevű programba hol találok zongora szerűséget, amivel tudnék felvenni saját, azzal készített dallamot?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem az "Fl Studio-zást" és szeretnék elzongorázni egy dallamot, de nem találok ehhez segéd plugin-t valaki segítene?Kérem csak normális hozzászólást írjatok. Köszönöm. Üdv,

2012. febr. 26. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy nem találod, mikor van beépített is :)


Channels menü -> Add one -> FL Keys


Ha külső VSTi-t szeretnél használni, akkor pl a Nexusban is van, de használhatod a Native Instruments Akoustik Pianot is, vagy a Native Instruments FM7-ben is találsz zongorát / más szintetizátorhangokat.

2012. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

Igen, az FL Keys-t azt megtaláltam, de ezen ilyen normál zongora hangok vannak, nekem egy kicsit extrémebb kellene, esetleg lehet rajta állítani?

2012. febr. 26. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:

használd ezt:

PianoFX Studio

Az alkalmazás minden Windows platformon működik, szabványos hang-kártya vagy integrált alaplapi hang meglétét feltételezve.


a GoldWave progival felveheted, szerkesztheted, vághatod stb....

2012. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és a PianoFX Studio-ba lehet komplett zenét készíteni, ütemekkel, mindennel? mert ugye Fl Stúdióba lehet, ezért abba szerettem volna megoldani.
2012. febr. 26. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!