Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondtok erre az op. Rendszerre...

Tomii92 kérdése:

Mondtok erre az op. Rendszerre jó játékokat?

Figyelt kérdés
pentium 4,2,53 ghz proci és 512 ram
2012. febr. 27. 10:35
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Először is ez nem operációs rendszer, amit felsoroltál, hanem a hardver konfigurációd.

Másrészről túl kevés az infó, hogy válaszolni lehessen a kérdésre. Milyen videokártya van benne?

2012. febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs benne video kártya..akkor írtam vna...intergált
2012. febr. 27. 10:56
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Hát, akkor ne sok jóra számíts. Kisebb táblás, logikai játékok. Nekem pl. nagy kedvencem volt a Jazz Jackrabbit 2 olyan Super Mario féle ugrálós játék csak poénosabb, bármilyen szutykon elfutott de mégis tetszetős volt a grafikája.
2012. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na azért ijeneket még könnyedén elvisz:D:D::D fifa 07-et is elviszi akkor a cs-t is...:)
2012. febr. 27. 11:22
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Amúgy függetlenül, hogy integrált, attól még az videokártya. Pl s478 -as foglalathoz létezett ATI chipset is, és az IGP -je meglepően jó teljesítményt nyújtott.
2012. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Petyaa97 válasza:

nekem nvidia geforce4 mx 440 with agpx8 videokártyám van és a fifa 07, csböl mindkettö, half life 1-2, tony hawks underground 2, medal of honor multy, cod 1-2 nem megy -.-

512 ram

2012. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!