Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet megkeresni, letölteni és telepiteni a számitógép illesztőprogramjait? Jó lenne egy ingyenes változat.

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ingyenes program erre tudomásom szerint nincs. Én a Driver Genius Professional 11-es verzióját használom, tökéletes (természetesen nem ingyenes).
2012. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felmész a gyárto weboldalára és letöltögeted:)
2012. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ingyenes kell: DriverZone

[link]

web: [link]


vagy: DriverMax

Web: [link]

(1 ingyenes regisztráció után, használhatod a letöltő modult is!)


a legjobb, de fizetős (kivéve torrentről)

Driver Genius Pro (ami magyar nyelvű is - ZityiSoft fordítás)

[link]

2.-ra klikk!

2012. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez program, két-három oldalt kell csak néha megnézned.


Ha Intel kártyád / alaplapod van: [link]


Ha AMD kártyád van (szégyen rájuk nézve, hogy alaplapi chipset drivert nem keres automatikusan):

[link]


Ha nVidia kártyád / alaplapod van: [link]


Ezen kívül én még hálózati kártya driverét szoktam rendszeresen frissíteni, ezt sajnos általában kézzel kell megnézni, pl a legnépszerűbb gyártó (Realtek) oldala:


[link]


És kb ennyi.


Egyébként régen én is használtam erre külső szoftvereket, de rengeteg drivert észleltek hibásan (pl azt hiszem a Driver Checker volt, ami állandóan mutatta, hogy intel alaplapi chipset vezérlőből elérhető újabb verzió, holott nem is az én alaplapomhoz volt készítve. Máskor meg jelezte, és valóban volt, de még BETA állapotú, amit csak vállalkozó kedvű usereknek javasolt maga az Intel is kizárólag tesztelési célokra, mivel instabillá tehette a rendszert... és még sorolhatnám...)

2012. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!