Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Movie Maker miért zárul be...

Movie Maker miért zárul be magától, még mielőtt bármit is tudnék csinálni benne? :O

Figyelt kérdés
Megnyitom,importálok egy zenét,utána importálnék egy képet,de azt már nem tudom kiválasztani,mert magától bezárul!Ezt miért csinálja?Másik programnál is fordult már elő!
2012. febr. 27. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy bezárult valami hiba okán. Viszont normál esetben legalább egy hibaüzenetet kéne látnod, hogy "A Windows Movie Maker működése leállt" vagy hasonló...

Szóval nem tudom mitől van, de úgy tűnik leáll. Talán valami furcsa formátumú zenét adagolsz neki?

2012. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hibaüzenet semmi...nem mp+-at,amit régen gond nélkül elfogadott...mostanában nem használtam,de előtte semmi bibi nem volt vele...:/ hasonló,egyszerű programot tudsz ajánlani? :)
2012. febr. 27. 13:29
 3/6 A kérdező kommentje:
*mp3-at
2012. febr. 27. 13:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Rájöttem,hogy bármi program alatt tallózni próbálok akármilyen fájl-t az egész bezárul...könyvtárakban mikor keresem,egy kis idő után csak úgy bezárul...:/
2012. márc. 18. 08:27
 5/6 anonim válasza:

hát én például véletlen kitöröltem az áttűnéseket meg effekteket és kiírja hogy nincsenek meg amikor elindítom, nem lehet h te is kitöröltél belőle valami fontosat?

de nem értek hozzá

2012. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem,mert ha facebook-ra akarok képet feltölteni,akkor is bezárul míg tallózom a képet...míg keresgélek :/
2012. márc. 19. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!