Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miután a sims 2 -öt le töltött...

Miután a sims 2 -öt le töltöttem utánna mit tegyek? (több lent).

Figyelt kérdés
Le töltöttem a sims 2 -öt és fel akartam telepíteni de azt írta hogy ki kell írni CD-re. Megoldható ugy a telepítés hogy ne kelljen kiírni CD-re. S ha ki is kell írni akkor ugy könnyű a telepítés?
2012. febr. 27. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Kell egy program, ami beolvassa az iso formátumot. Ilyen például a daemon tools. Létrehoz egy virtuális meghajtót a Sajátgépen belül, a programmal oda betallózod a lemezképet amit letöltöttél. Úgy fog viselkedni, mintha egy kiírt lemezt helyeznél fizikailag a meghajtóba, ott listázod a telepítőt, elindítod, felrakod, játszol.


Viszont: tört játékról van szó, ezért sorozatszám is kellhet, és crackelni is kell. Ezeket mellékelik a lemezen, de a pontos telepítési lépéseket ott kell megnézned ahol letöltötted, mert sokféle verzió létezik más-más eljárással vagy sorrenddel.

2012. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!